Parfémy s feromónmi pre mužov

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom
MG 7146xx Edit
Novinka Tip
15 €

Unikátna afrodiziakálna vonná sviečka Jasmine Romance z rady Magnetifico - power of pheromones pre vytvorenie afrodiziakálnej, jedinečnej, intímnej a zvodnej atmosféry....

Kód: 378
MG 7144xx Edit
Novinka Tip
15 €

Unikátna afrodiziakálna vonná sviečka Sweet Strawberries z rady Magnetifico - power of pheromones pre vytvorenie afrodiziakálnej, jedinečnej, intímnej a zvodnej atmosféry....

Kód: 381
MG 7140xx Edit
Novinka Tip
15 €

Unikátna afrodiziakálna vonná sviečka Tantra Magic z rady Magnetifico - power of pheromones pre vytvorenie afrodiziakálnej, jedinečnej, intímnej a zvodnej atmosféry. Špeciálna...

Kód: 384
Feromony BeMINE 10ml pre mužov bez vône
Novinka
25 €
30 € (–17 %)

Feromóny pre mužov bez vône, koncentrované feromóny. Možné používať so svojím parfumom. 

Kód: BPM10
Feromóny BeMINE 10ml pre mužov parfemované
Novinka
25 €
30 € (–17 %)

Feromóny pre mužov so zvodnou vôňou, koncentrované feromony od značky LovelyLovers.

Kód: BFM10
Feromóny MAGNETIFICO Allure pre mužov 2ml
Tip
6 €
8 € (–25 %)

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov. Praktické,malé balenie 2ml. Špičková kvalita.

Kód: PAM2
Feromony MAGNETIFICO Allure pre mužov 50ml
Tip
44 €
49 € (–10 %)

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromony pre mužov. Top kvalita.

Kód: PAM50
FEROMONY MAGNETIFICO SECRET SCENT PRE MUŽOV 20ML
29 €
30 € (–3 %)

Feromóny pre mužov špičkovej kvality. Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. 

Kód: 248
Feromony MAGNETIFICO Seduction pre mužov 2ml
Tip
6 €
8 € (–25 %)

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov špičkovej kvality. Praktické malé balenie.

Kód: PSM2
Feromony MAGNETIFICO Seduction pre mužov 30ml
Tip
34 €
39 € (–13 %)

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov špičkovej kvality.

Kód: PSM30
Feromony MAGNETIFICO Selection pre mužov 100ml
Tip
59 €

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov prémiovej kvality.

Kód: PSEM100
Feromony MAGNETIFICO Selection pre mužov 2ml
Tip
6 €
8 € (–25 %)

Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z rady MAGNETIFICO power of pheromones. Feromóny pre mužov prémiovej kvality v praktickom malom balení.

Kód: PSEM2
Parfém s feromónmi BeMINE 100ml pre mužov
Novinka
49 €
55 € (–11 %)

Feromóny pre mužov. Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, charizmi a sexappealu od značky Lovely Lovers.

Kód: BPM100
Parfém s feromónmi BeMINE 2ml pre mužov
Novinka
6 €
8 € (–25 %)

Feromóny pre mužov. Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, charizmy a sexappealu od značky Lovely Lovers. Male praktické balenie na cesty.

Kód: BPM2

Parfémy s feromónmi pre mužov, čisté feromóny

Mnoho vedeckých štúdií už dokázalo, že feromóny majú silný vpliv na ľudskú príťažlivosť a sexualitu. Iste ste si mnohokrát hovorilii, čo je na niektorých ľuďoch také zaujímavé, že majú úspech v sexuálnom živote i v práci a niesú pritom príliž príťažlivý a šikovný. Sú to práve feromóny, ktoré sami o sebe niesú cítiť, ale vnímame ich orgánom vo vnútri nášho nosa. Feromóny zvyšujú našu sexuálnu príťažlivosť, charizmu, sexappeal a rešpekt u ostatných ľudí.

Feromóny pre mužov delíme do dvoch kategórií - feromóny parfémované (ktoré sú namiešané s parfémom) a feromóny čisté, ktoré používate samostatne alebo ich môžete používať so svojím obľúbeným parfémom- majú len jemnú vôňu, ktorá po chvíli vyprchá.

Medzi top feromóny pre mužov patrí rada MAGNETIFICO power of Pheromones, ktorá je postavená na základe AT-SC-R formuly, ktorá spôsobí, že ženy po Vás budú šalieť, zvýší sa Vám sebavedomie a získate rešpekt u mužov i žien. Mají neuveriteľnú výdrž a doslova Vás uchvátia. Ďalej v ponuke nájdete obľúbené feromóny pre mužov z rady Love and Desire, Sexual attraction alebo Pheromone Essence.

Príjemná vôňa parfémov s feromónmi. Často podceňovaná súčasť neverbálnej komunikácie. Marketingové slogany výrobcov parfumov však neklamú - vôňa skutočne vyjadruje osobnosť svojho nositeľa či nositeľky. Je pravdou, že nie každému sa páči to isté, no dobre zvolená a príjemná vôňa pôsobí ako magnet na opačné pohlavie.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.