MACA pre mužov

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
maca man
Novinka Tip
34 €

Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické...

Kód: 281

MACA pre mužov

5 dôvodov prečo je naša Maca najpredávanejšia

1, Naša MACA pre mužov je dovážaná priamo z Peru od pestovateľa a je certifikovaná UVZSR
2, Ako jediný v SR máme čistú MACA Fresh pre mužov
3, Ako jediný v SR máme až tri druhy MACA
4, Máme 10 ročné skúsenosti s predajom MACA
5, Našu MACU pre mužov poznajú už tisíce spokojných zákazníkov v SR ale aj v ČR

MACA Fresh pre mužov je maca pripravovaná výlučne z čistej šťavy plodiny, takže jej účinky sa znásobujú 8—10 násobne oproti produktu obyčajná Maca. Na 1kg MACA Fresh v prášku je potrebných 19 kg surovej plodiny. Vylisuje sa šťava, ktorá sa nechá zamraziť, kvôli zachovaniu živín. MACA Fresh je „kaviárom“ medzi všetkými druhmi MACA.

MACA PRE MUŽOV ZVYŠUJE SEXUÁLNE FUNKCIE A VÝDRŽ

Stále častejšie možno počuť, že MACA pre mužov je takzvanou prírodnou alternatívou "modrej tabletky", a to kvôli jej schopnosti zlepšiť problémy súvisiace s erekciou. V štúdii, ktorej sa zúčastnilo 50 mužov sa sexuálnou dysfunkciou, podávali všetkým mužom denne 2400 mg koreňu z MACA. Po dvanásť týždňovej liečbe u nich došlo k zlepšeniu erekcie a sexuálnej výdrže. Vplyv MACA na sexuálny výkon je jemný a postupný, na rozdiel od liekov na predpis, kde je účinok okamžitý a môže mať zdravotné riziká. Výsledky s MACA ukazujú skutočné zlepšenie sexuálnych funkcií v čase bez zdravotných rizík spojených s liekmi podobnými "modrej tabletke".

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.