MACA Peruánska

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom
maca fresh
Novinka Tip
34 €

Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov i ženy, ktorý chcú dodať svojmu telu energiu, chcú zlepšiť svoje intímne zdravie, podporiť sexualitu a urobiť niečo pre svoje...

Kód: 278
maca man
Novinka Tip
34 €

Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické...

Kód: 281
maca woman
34 €

Unikátny produkt zostavený špeciálne pre ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie a alebo chcú zmierniť nepriaznivé príznaky spojené s menopauzou.

Kód: 287
sexup maca
Akcia Tip
50 €
58 € (–14 %)

Akčný balíček SEXUP APHRODISIAC a MACA FRESH ENERGY

Kód: 293

MACA Peruánska

5 dôvodov prečo je naša Maca najpredávanejšia

1, Naša MACA je dovážaná priamo z Peru od pestovateľa a je certifikovaná UVZSR
2, Ako jediný v SR máme čistú MACA Fresh
3, Ako jediný v SR máme až tri druhy MACA (ktorá nie je ožarovaná)
4, Máme 10 ročné skúsenosti s predajom MACA
5, Našu MACU poznajú už tisice spokojných zákazníkov v SR ale aj v ČR

MACA Fresh je maca pripravovaná výlučne z čistej šťavy plodiny, takže jej účinky sa znásobujú 8—10 násobne oproti produktu obyčajná Maca. Na 1kg MACA Fresh v prášku je potrebných 19kg surovej plodiny. Vylisuje sa šťava, ktorá sa nechá zamraziť, kvôli zachovaniu živín. MACA Fresh je „kaviárom“ medzi všetkými druhmi MACA.

Koreň MACA podporuje sexuálnu kondíciu a zlepšuje zdravotný stav

Stále častejšie možno počuť, že MACA je takzvaným prírodným afrodiziakom a to kvôli jej schopnosti zlepšiť problémy súvisiace s erekciou. V štúdii, ktorej sa zúčastnilo 50 mužov sa sexuálnou dysfunkciou, podávali všetkým mužom denne 2400 mg koreňu z MACA. Po dvanásť týždňovej liečbe u nich došlo k zlepšeniu erekcie a sexuálnej výdrže. Vplyv MACA na sexuálny výkon je jemný a postupný, na rozdiel od chemických liekov, kde je účinok okamžitý a môže mať zdravotné riziká. Výsledky s MACA ukazujú skutočné zlepšenie sexuálnych funkcií v čase bez zdravotných rizík spojených s chemickými liekmi.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.