BrainMax Taurine, 1650 mg, 90 rastlinných kapsúl

 
Novinka Zväčšiť
 

Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá sa prirodzene v hojnom množstve vyskytuje v ľudskom tele. Je kľúčová pre produkciu žlčových solí v pečeni. Jeho rola v tkanivách zahŕňa stabilizáciu membrán buniek a taktiež podporuje prenos draslíka, sodíka, vápnika a horčíka ako vo vnútri, tak aj mimo buniek. Prispieva k dobrému zdraviu srdca a mozgu, udržuje svalovú hmotu, rovnako ako aj zvyšuje fyzickú výkonnosť. Taurín je často súčasťou zmesí určených na podporu výkonu pred tréningom a je tým je vhodný pre tie, ktoré čaká psychicky alebo fyzicky náročný deňBrainMax Taurín je uložený v rastlinných kapsulách a každá dávka (2 kapsule) obsahuje 1650 mg taurínu.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
10 €    
Kód tovaru 1761
Značka Brainmax
Kategória Aminokyseliny
 

Taurín - aminokyselina pre mozog aj energiu

Taurín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v tele, najmä v svalovine, mozgu, srdci a očiach. Na rozdiel od väčšiny aminokyselín sa nezúčastňuje tvorby bielkovín. Je dôležitá pre niekoľko biologických procesov, ako je regulácia hladiny vápnika v bunkách, podpora nervového systému, regulácia imunitného systému a taktiež má aj antioxidačné vlastnosti. Hrá rolu v metabolizme tukov a podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému.

34399-1_taurin-produkt

Kľúč k zvýšeniu výkonu aj vitality

Taurín obsahuje mäso, ryby alebo mliečne produkty. Často sa pridáva do nápojov a produktov pre športovcov, aby im dodal energiu a zlepšil výkon. Preto je skvelý pre tých, ktorí potrebujú podporu pri športe, učení alebo práci, ako sú študenti, lekári, manažéri alebo športovci. Taurín je často využívaný v energetických nápojoch, ktoré sú určené na stimuláciu a nabudenie. Avšak často tieto nápoje obsahujú aj vysoké množstvo cukru a kofeínu.

 

Taurín pre stimuláciu mozgových funkcií aj lepší športový výkon

Najvyššia koncentrácia taurínu sa nachádza v srdci. Jeho produkcia klesá s vekom a za určitých podmienok, ako sú stresové situácie alebo intenzívne a dlhodobé fyzické aktivity. Taurín má pozitívny účinok na potlačenie únavy u vodičov, udržanie koncentrácie a sústredenie pri náročnej práci, zvyšuje psychickú odolnosť a znižuje citlivosť na stres. Taktiež zlepšuje absorpciu tukov a vitamínov a urýchľuje regeneráciu po náročnom tréningu.

glycin

Dávkovanie

2 kapsule denne. Balenie obsahuje 60 dávok.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.