Afrodiziakálne vonné sviečky JASMINE ROMANCE

 
Novinka Tip Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Unikátna afrodiziakálna vonná sviečka Jasmine Romance z rady Magnetifico - power of pheromones pre vytvorenie afrodiziakálnej, jedinečnej, intímnej a zvodnej atmosféry. Špeciálna technológia šetrná k zdraviu. Ručná výroba. Luxusný dizajn.

Dostupnosť Skladom
15 €    
Kód tovaru 378
Kategória Afrodiziakálne vonné sviečky
 

AFRODIZIAKÁLNA VONNÁ SVIEČKA Jasmine Romance Z RADY MAGNETIFICO – POWER OF PHEROMONES PRE VYTVORENIE JEDINEČNEJ, INTÍMNEJ A ZVODNEJ ATMOSFÉRY.

Chcete vytvoriť afrodiziakálnu, jedinečnú, intímnu a pohodovú atmosféru pri romantickej večeri, predohre, intímnej masáži, milovaní alebo len tak pri kľudnej večeri po náročnom dni? Potom je unikátna afrodiziakálna sviečka Magnetifico – power of pheromones založená na Intensively intimate formula pre Vás to pravé! Rozpútaj vášeň a nenechaj nič na náhode! Vytvor správnu atmosféru pre zvádzanie ešte dnes!

INTENSIVELY INTIMATE FORMULA

Ľudia pri výbere partnera podvedome reagujú na onú povestnú "chémiu". Afrodiziakálne sviečky Magnetifico power of pheromones sú navrhnuté tak, aby sa špeciálny parfém uvoľňoval prirodzene v závislosti na okolnej teplote miestnosti a to i pri nehoriacej sviečke. Vôňa nie je príliš intenzívna, vonia jemne, nevtieravo a nespôsobuje bolesti hlavy. Pôsobí podvedome a jemne na vaše zmysly a pomôže vám naladiť nezabudnuteľnú atmosféru nielen pri vašich intímnych chvíľach. Je navrhnutá tak, aby vám pomohla vytvoriť tu správnu afrodiziakálnu atmosféru pre zvádzanie,relaxáciu a milovanie.

ŠTÝLOVÝ, RUČNE VYRÁBANÝ DOPLNOK PRE VÁŠ INTERIÉR

Sviečky Magnetifico – power of pheromones sú ručne vyrábané v Českej republike. Vďaka luxusnému designu sa stanú štýlovým doplnkom pre váš interiér.

UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA VÝROBY ŠETRNÁ K VÁŠMU ZDRAVIU!

Vedeli ste, že sviečky môžu mať často negatívny vplyv na vaše zdravie? Najmä lacnejšie sviečky sú väčšinou vyrábané, farbené a parfemované tak, že sa pri ich horení uvoľňuje olej, síra a spaľujú sa farbivá a aromatické oleje, ktoré svojou toxicitou majú negatívny vplyv na váš organizmus a sliznicu.

Sviečky Magnetifico – power of pheromones sú vyrábané unikátnou technológiou, kde sa ako základná surovina používa výhradne čistý uhľovodík, ktorý neobsahuje síru a oleje. Táto surovina sa pri horení mení len na vodnú paru a oxid uhličitý. Farbenie je vždy robené len do povrchovej vrstvy sviečky, aby sa zamedzilo preniknutiu farby do tela sviečky. Tým je zaistené netoxické horenie. O aromatickú zložku sviečky sa starajú špeciálne parfémy, ktoré sú aplikované do povrchovej vrstvy sviečky pomocou ultrazvuku. Nepoužívame teda klasický aromatický olej, ktorý pri horení nepriaznivo zaťažuje organizmus.

Je použitý inteligentný knôt, ktorý sa nepotápa do vosku a zaisťuje čistý, vysoký a jasne horiaci plameň.

 afrodizikálne_sviečky_magnetifico

 

PRE KOHO SÚ SVIEČKY MAGNETIFICO – POWER OF PHEROMONES APHRODISIAC CANDLE URČENÉ?

Sviečky sú určené pre tých, ktorí chcú vytvoriť afrodiziakálnu, zvodnú, príjemnú, intímnu atmosféru vždy keď je potreba. Sú ideálnym doplnkom pri romantickej večeri, pri predohre, ako doplnok pre intímnu masáž, jednoducho kedykoľvek keď ho alebo ju chcete zviesť. Poslúži aj ako pomocník pre relaxáciu po náročnom dni. Vďaka luxusnému obalu a ručnému dizajnu môžu poslúžiť aj ako krásny darček alebo štýlový doplnok do vášho interiéru.

ROZPÚTAJ VÁŠEŇ A VYTVOR TÚ PRAVÚ ATMOSFÉRU PRE ZVÁDZANIE EŠTE DNES A NEPONECHAJ NIČ NÁHODE!

 

Hlavné tóny vône: jazmínový kvet

Veľkosť: 70 - 80mm

Doba horenia:  36 hodín

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.