Feromóny BeMINE 10ml pre mužov parfemované

 
Novinka Zväčšiť
 

Feromóny pre mužov so zvodnou vôňou, koncentrované feromony od značky LovelyLovers.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 30 €
Ušetríte 5 € (–16 %)
25 €    
Kód tovaru BFM10
Značka Lovely Lovers
Kategória Parfémy s feromónmi pre mužov
 

Koncentrované pánske feromóny obohatené o tóny mužskej arómy

Výsledok skúmania viac ako 107 látok (tzv. Pachových atraktantov)
- kvôli získaniu špeciálnej formule BeMINE INTENSE Pheromones bolo preskúmaných až 107 rôznych komponentov

 

Čo to je koncentrát feromónov a ako pôsobí?

Feromóny sú prírodné látky, ktoré neviditeľným spôsobom ovplyvňujú podvedomie prostredníctvom zmysle čuchu:

 • zvyšujú záujem u žien tým, že ich podnecujú a sústreďujú ich pozornosť na muža
 • vytvára auru alfa muža

Koncentrovaná forma a vhodné pomery tzv. "Pachových atraktantov" dodatočne zosilňujú efektivitu feromónov, ktoré vytvára každý z nás. Tento proces je veľmi dobre viditeľný vo svete zvierat, my však môžeme vďaka modernej technológii užívať tieto poznatky každý deň.

 

Pre koho?

BeMINE Fragrance MAN od LOVELY LOVERS je koncentrát feromónov pre každého muža, ktorý chce vedome využívať ich účinky. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

vďaka pôsobeniu na podvedomie žien sa stanete v ich očiach oveľa atraktívnejší, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

   

2)OSOBNÉ KONTAKTY

pachové atraktanty majú vplyv na náklonnosť ľudí, s ktorými sa zdržiavate. Uľahčuje to každodenné spoločenské a pracovné kontakty.

   

3) EFEKT V PRÁCI

po aplikácii pánskych parfumov s feromónmi budete vnímaný ako partner hodný dôvery. Získaná charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúce napr. V riadení zamestnancov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovaní so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

   

4) ALFA SAMEC

parfumy s feromónmi zvyšujú sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši afinitu partnerov / partneriek na naše podmanivé pôsobenie.

 

Overená receptúra "INTENSE Pheromones" - 1. miesto!

Efektivita účinku feromónov záleží predovšetkým na ich koncentrácii a optimálnych proporciách, ktoré sú starostlivo stráženým tajomstvom výrobcu. Finálny tón vôňa je výsledkom spojenia drevitých tónov s kvetinovými obohatených o balsamický akcent. Spokojnosť zákazníkov potvrdzuje fakt, že značka LOVELY LOVERS obsadila 1. miesto v celopoľskej súťaži "Vavrín SPOTREBITEĽA - Objav roka 2014". Je to projekt spotrebiteľov, ktorý každý rok nominuje najpopulárnejšie, nové a inovované značky v daných kategóriách. LOVELY LOVERS sa môže pýšiť víťazstvom v kategórii: "intímne prípravky". Ďakujeme!

 

Tóny vône BeMINE Fragrance MAN:

   • HLAVA: bergamot, citrón
   • SRDCE: vetiver, rozmarín, levanduľa
   • ZÁKLAD: santalové drevo, vanilka, cédrové drevo

 

Prečo môžu feromóny uľahčiť dvorenie a dominanciu v skupine?

Je to predovšetkým zásluhou vysokej koncentrácie feromónov. Vďaka tomu ich osoby, ktoré sa nachádzajú v našom okolí, rýchlo začnú vnímať. Efekt môže trvať až 12 hodín. Okrem spomínanej silnej koncentrácie feromónov boli do receptúry BeMINE Fragrance pridané typicky mužské tóny vône, ktoré okrem atraktívnej arómy pomáhajú feromónom zlúčeninám postupne sa uvoľňovať, aby efekt ich pôsobenia trval čo najdlhšie.

 

Sú tak silné feromóny bezpečné?

Áno, BeMINE prešli radom vyšetrení, ktorá potvrdili bezpečnosť ich používania, hoci majú mimoriadne vysokú koncentráciu. Okrem toho, špeciálne upravená formula nezanecháva na odeve alebo obliečke stopy, vďaka čomu je pre oko neviditeľná.

 

Spôsob použitia:

Flakón vydrží veľmi dlhú dobu, pretože to je koncentrát. Vďaka vysokej koncentrácii stačí naniesť niekoľko dávok (3-4 kvapky) za použitia vhodného kvapkadla. Najlepšie v okolí krku (napr. za ušami, na golier) a na zápästie (napr. na hodinky, manžety). Možné je tiež aplikovať na obliečky alebo iné miesto, kde chceme, aby sa vo vzduchu vznášali feromóny.

Obsah: 10ml

 

Výsledky termovízneho vyšetrenia

Nižšie uvádzame výsledky vyšetrení miest, ktoré sú najoptimálnejšie pre aplikáciu feromónov. V laboratóriu LL bola vykonaná rada vyšetrení s použitím termovíznej kamery. Táto technológia umožňuje detekovať tepelné žiarenie, ktoré vyžaruje fyzické telo, vrátane tela ľudského, vo vlnovej dĺžke 0,9 - 14 mikrometrov. Vďaka tomu môžeme zreteľne vidieť najlepšie prekrvené (a tým i najteplejšie) zóny na ľudskom tele. A práve na týchto zónach sú pachové atraktanty najúčinnejšie.

Je to:

 • zóna okolo uší (ale nie na ušnici, ktorá je jedným z najchladnejších miest),
 • sluchy,
 • bočná časť krku,
 • na paže.

 

LOVELY LOVERS - z náruživosti k láske ..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátnu a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných odberateľov, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty boli dermatologicky testované, boli vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrované v KSIoK (Celoštátny systém informovania o kozmetických prípravkoch) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal. Najvyšší štandard kontroly kvality a pôvodu surovín poskytujú spotrebiteľom istotu, že výrobky majú tú najvyššiu kvalitu a účinnosť, potvrdenú testami a posudkami spokojných zákazníkov. To tiež potvrdzuje značke LOVELY LOVERS cena udelená za získanie 1. miesta v hlasovaní vavrín SPOTREBITEĽA - Objav roka 2014 v kategórii "intímne prípravky".

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.