Zväčšenie pŕs

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
Deofemm
Akcia
od 44 €

Unikátny produkt pre ženy, ktoré túžia po zväčšení a spevnení poprsia bez plastickej operácie, hormonálnej rovnováhe, kľudnejšej menštruácií a intímnom zdraví. Český produkt....

Kód: DEC01
decofemm braup
Akcia Tip
59 €
72 € (–18 %)

Akčný balíček DECOFEMM BEAUTY BREAST 120 KAPSÚL NA ZVÄČŠENIE PŔS a GÉL NA SPEVNENIE POPRSIA LOVELYLOVERS BRAUP PEARL & VOLUPLUS FORMULA 150ML

Kód: 302
Gél na spevnenie poprsia 150ml
Tip
28 €
30 € (–7 %)

Gel na spevnenie a zväčšenie poprsia s pusch-up efektom. Ideálny na povädnuté poprsie napr. po pôrode. Patentované zloženie Pearl&Voluplus.

Kód: BRAUP

Zväčšenie a spevnenie prs bez plastickej operácie

 Zväčšenie a spevnenie pŕs. To po čom túži väčšina žien. Veľkosť a pevnosť ženského poprsia, je považovaná za jeden z hlavných sexuálnych symbolov ženy. Snívate o zväčšení a spevnení poprsia a nechcete podstupovať plastickú operáciu? Tak ste tu správne. Unikátny doplnok stravy DecoFemm beauty breast na zväčšenie poprsia bol vyvinutý pre ženy, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou a pevnosťou svojho poprsia. Obsahuje prírodné fytoestrogény, ktoré sú podobné estrogénom, ktoré majú vpliv na vývoj ženského poprsia. Dejte pozor na konkurenčné produkty, ktoré často ani nie sú schválené v SR a môžu byť nebezpečné pre vaše zdravie. DecoFemm beauty breast je riadne notifikovaný a má Certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu.

Vyskúšajte tiež gél na zväčšenie a spevnenie poprsia BraUp Pearl&Voluplus formula zo série LovelyLovers. Vychádza z rokmi osvedčenej receptúry, ktorá pomohla už mnoho ženám k dosiahnutiu ich snu - k pevnejšiemu a väčšiemu poprsiu. Gélov na zväčšenie a spevnenie poprsia je na trhu mnoho. Ale BraUp zo série LovelyLovers je zárukou kvality.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.