BEWIT ŽIHĽAVA PRÁŠOK

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Náš prášok zo žihľavy je sviežo zelený a mimoriadne výživný. Vhodný na prípravu rastlinných nátierok, polievok a zelených smoothie.

Vypestované v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
Variant
18 €    
Značka Bewit
Kategória Zelené doplnky stravy
 

100% pure and natural
Všetky zložky obsiahnuté v produkte sú 100% čisté a prírodné, nesyntetické.

ŽIHĽAVA PRÁŠOK


Sviežo zelený a mimoriadne výživný, taký je náš prášok zo žihľavy. Zatiaľ čo rastlinné nátierky a zeleninové polievky krásne oživia, zelené smoothie premenia na vitálny, príjemne osviežujúci nápoj.

Vypestované v súlade s princípmi ekologického poľnohospodárstva.

HISTÓRIA
Zázrak prírody


Zázrak prírody, ako aj na žihľavu nahliadajú dnešní predstavitelia ľudovej medicíny. Pre svoje mimoriadne pôsobenie však bola obľúbená už oveľa skôr, a to v Starovekom Ríme. Už vtedy slúžila na použitie vnútornému i vonkajšiemu. [1, 2]

1667469700-koreni-etiketa-sacek-450g-nettle-01-Front-hromadka-roh-comp

ZLOŽENIE
Prášok zo žihľavy


Žihľava dvojdomá – vysoko odolná a hojne rozšírená bylinka. Výsledný zelený prášok je získavaný mletím ich sušených nadzemných častí.

Mimoriadne výživná superpotravina


Pre obsiahnuté vitamíny, minerály, flavonoidy, silice a ďalšie prospešné látky je žihľava taktiež mimoriadne výživnou superpotravinou. Ako jedna z mála je vhodná snáď pre každého.

Bez obáv, nepáli


Nepríjemné pálenie môže byť jedným z dôvodov, prečo sa mnohí žihľave vyhýbajú. Buďte bez obáv. Jej sušením a mletím je táto vlastnosť úplne odstránená. Naopak. Vzhľadom na výživovú hodnotu prášku zo žihľavy by bola škoda sa mu z tohto dôvodu vyhýbať.

POUŽITIE
Do rastlinných nátierok, polievok a zelených smoothie


Náš prášok zo žihľavy má sviežo zelenú farbu a bylinkovú chuť. Na oživenie ho môžete pridať do rastlinných nátierok, zeleninových polievok, ovocných a zeleninových smoothie. Jednoducho všade, kde je jeho zelená farba a osviežujúca chuť žiaduca.

1667469704-DSCF9857psd

KRAJINY PÔVODU: India


ZDROJE


[1] Esposito, S.; Bianco, A.; Russo, R.; et al. Therapeutické perspektívy z molekuly z Urtica dioica Extracts for Cancer Treatment. Molecules 2019, 24 (2753), 1-27.

[2] Kukrić, Z. Z.; et al. Characterization of antioxidant and antimicrobial activity of nettle leaves (Urtica dioica L.). Acta Periodica Technologica 2012, (43), 257-272.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.