BrainMax Pure MSM prášok, 250 g

 
Novinka Zväčšiť
 

MSM čiže methylsulfonylmethan je organická forma síry bežne sa nachádza  v našom tele. Jedná sa o najlepšie vstrebateľnú formu síry. V prírode sa vyskytuje v oceáne, kde sa síra uvoľňuje z mikroskopického planktónu. Brainmax Pure MSM je čistý prášok bez prídavných látok. Prášok má ľahko horkú chuť, je dobre rozpustný a môžete ho pridať buď do vody alebo džúsu.

MSM prášok podporuje zdravie kĺbov, spojivových tkanív a priaznivo pôsobí na regeneráciu svalov.

Dostupnosť Do 5 pracovných dní
6 €    
Kód tovaru 2076
Značka Brainmax
Kategória Zdravé potraviny
 

MSM - najlepšie vstrebateľná forma síry

MSM vzniká v oceáne vďaka planktónu, ktorý uvoľňuje síru do morskej vody. Odtiaľ následne uniká do atmosféry. V plynnom stave reaguje s ozónom a ultrafialovým žiarením a vytvára tak Dimetylsulfát (DMSO) a DMSO2, známe ako MSM. MSM potom s dažďom dopadá na zem, kde ho využívajú rastliny. Komerčné využitie MSM z rastlín ale nie je možné (MSM sa vyskytuje v rastlinách iba v stopovom množstve), preto sa vyrába oxidáciou DMSO na MSM. Toto MSM je chemicky totožné s MSM vyskytujúcim sa v prírode.

Methylsulfonylmethan čiže MSM je organická forma síry, ktorá sa prirodzene vyskytuje v prírode, môžeme ju nájsť v menšom množstve v potravinách ako je mäso, vajcia, cesnak, brokolica, kel alebo cibuli. Bohužiaľ tepelnou úpravou sa síra rýchlo vytráca. Síra je štvrtým najpočetnejším minerálom v tele a je potrebná na mnohé telesným funkciám, vrátane obnovy tkaniva. MSM obsahuje organicky viazanú síru, ktorá pozitívne pôsobí na spevnenie šliach a väzov a priaznivo pôsobí na regeneráciou svalov.

Nedostatok síry v tele môže spôsobiť bolesti chrbta, kĺbov alebo vypadávanie vlasov. MSM prášok podporuje zdravie kĺbov, spojivových tkanív a celého pohybového aparátu. Dobrým doplnkom MSM je kvalitný vitamín C, ktorý pôsobí synergicky a MSM je tak v tele distribuovaný do miest, kde potreba. MSM je výborný pre športovcov, fyzicky pracujúce osoby, staršie osoby alebo pre tých, ktorí sa stretávajú s problémami pohybového aparátu.

Pavouk_MSM_brainmarket_sk 2

Prednosti Brainmax Pure MSM  prášku:

  • RAW kvalita bez aditív.
  • Najvyššie vstrebateľná forma síry.
  • Neobsahuje žiadne prídavné látky.
  • Balené v uzatvárateľnom papierovom obale.

 

Možnosti použitia MSM

  • 1 čajovú lyžičku zmiešajte s vodou alebo džúsom
  • Možno zmiešať so smoothie.

 

20314-2

Zloženie: 100% Methylsulphonylmethan

Pôvod: Čína

Skladovanie: V suchu, v uzavretom obale.

Hmotnosť: 250 g

 

vyzivove-hodnoty-msm-brainmarket

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.