BrainMax Coffee, Káva Peru Grade 1 BIO,

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Vychutnajte si výberovú zrnkovú kávu v BIO kvalite. Stredne silná 100% Arabica s chuťou horkej čokolády a arómu kvetín. Káva je pestovaná drobnými poľnohospodármi zo skupiny CENFROCAFE so záhradami vo výškach nad 1 200 m nm v lesných oblastiach regiónu Cajamarca. Na hnojenie je miesto chemických hnojív používaný kompost. Káva je triedená ručne a do najvyššej akostnej triedy Gr. 1 sú vyberané tie najlepšie zrná bez prímesi.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
Variant
8 €    
Značka Brainmax
Kategória Zdravé potraviny
 

Brainmax Coffee - Káva Peru Grade 1 BIO

Výberová zrnková káva v BIO kvalite. V aróme jemné citrusy, trochu kakaa, a zaujímavá kombinácia korenia. Tá sa prejavuje intenzívnejšie v chuti v kombinácii s jemnou aciditou skôr na začiatku a potom ich doplnená príjemnou dochuťou sladšej mliečnej čokolády. Peru je podobne ako Brazília synonymom kvalitnej kávy a konkrétne v regióne Cajamarca, odkiaľ táto káva pochádza, je to spôsob ako zabezpečiť obživu malým poľnohospodárom. Plantáže a klimatické podmienky vo vyšších nadmorských výškach v severnom Peru káve svedčí. Preto si môžeme vychutnať lahodnú kávu s chuťou horkej čokolády a cítiť arómu kvetín. Káva je triedia ručne a do najvyššej akostnej triedy Gr. 1 sú vyberané tie najlepšie zrna bez prímesi.

20164-4_brainmax-coffee--kava-peru-grade-1-bio--1kg

Ako kávu pripravovať?

Pre chuť čerstvo mletej kávy nameľte množstvo zŕn podľa potreby na okamžité použitie. Podľa hrubosti mletia je táto káva vhodná na prípravu espressa, či filtra.

20164-2_29463-1-brainmax-coffee-kava-peru-grade-1-bio-1kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.