BrainMax Coffee, Káva Honduras SHG BIO,

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Vychutnajte si výberovú zrnkovú kávu v BIO kvalite. Skratka SHG (Strictly High Grown) značí najvyššiu kvalitu pestovanú v nadmorskej výške nad 1200 mnm, kde plody dozrievajú pomalšie a chuť kávy je plnšia. Káva má intenzívnu arómu lieskových orechov a tmavej čokolády, ktorá sa potom prejavuje aj v chuti spoločne s kakaom.

Dostupnosť Zvoľte variant Posielame do 5 dní Posielame do 5 dní
Variant
28 € 8 € od 8 €    
Značka Brainmax
Kategória Zdravé potraviny
 

Brainmax Coffee - Káva Honduras SHG BIO

Výberová zrnková káva v BIO kvalite. Stredne hutné telo má viac krémovú štruktúru, príjemnú dochuť, v ktorej je cítiť typická zemitosť, ktorá práve býva typická pre organické kávy. Po vychladnutí vyniká príjemná acidita, skôr do sladkých citrusov. Káva má intenzívnu arómu lieskových orechov a tmavej čokolády, ktorá sa potom prejavuje aj v chuti spoločne s kakaom. Káva je ručne zberaná a tým je aj šetrne pristupované k samotnej rastline kávovníka. Vďaka ručnému zberu sa eliminujú nezrelé zrná vo zbere a tým prispieva k výslednej kvalite kávy.

Káva Arabica má jemnejšie telo, sladšiu a rozmanitejšiu chuť a vyznačuje sa vyššou aciditou. Okrem toho vyžaduje chladnejšie podnebie, ktoré sa optimálne pohybuje medzi 17-25° C. Zároveň ju neprospievajú kolísavé teploty a vyžaduje vyššiu vlhkosť.

20158-4

Ako kávu pripravovať?

Pre chuť čerstvo mletej kávy nameľte množstvo zŕn podľa potreby na okamžité použitie. Podľa hrubosti mletia je táto káva vhodná na prípravu espressa, či filtra.

20161-2

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.