BrainMax Quercetin & Bromelain, Kvercetín a Bromelaín, 100 rastlinných kapsúl

 
Novinka Zväčšiť
 

Quercetin je flavonoid, čo je typ antioxidantu, ktorý je sa prirodzene vyskytuje v šupkách cibule, bobúľ, paradajkách a iné zelenine. Najviac ho však nájdeme v červenej cibuli. Naopak bromelain je enzým pochádzajúci zo šťavy z ananásu. Táto kombinácia je často používaná bylinkári. Jedná sa o 100% prírodný produkt vhodný pre vegánov bez aditív a konzervantov.

Súčasná legislatíva nám bohužiaľ neumožňuje vysvetliť pôsobenie týchto dvoch úplne prírodných látok, preto odporúčame samoštúdium.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
28 €    
Kód tovaru 1080
Značka Brainmax
Kategória Vitamíny a antioxidanty
 

BrainMax Quercetin & Bromelain , Kvercetín a Bromelain, 100 rastlinných kapsúl

Quercetin je flavonoid, čo je typ antioxidantu, ktorý je sa prirodzene vyskytuje v šupkách cibule, bobúľ, brokolici, paradajkách a inej zelenine. Najviac ho však nájdeme v červenej cibuli. Naopak bromelaín je enzým pochádzajúci zo šťavy z ananásu. Táto kombinácia je často používaná bylinkármi. Jedná sa o 100% prírodný produkt vhodný pre vegánov bez aditív a konzervantov.

Súčasná legislatíva nám bohužiaľ neumožňuje vysvetliť pôsobenie týchto dvoch úplne prírodných látok, preto odporúčame samoštúdium. Existuje jedna štúdia z Česka , kde sa skúmali účinky kvercetínu pri sezónnych alergiách alebo astmách.

TIP: všetko o histamíne a alergiách sa dočítate v našej knižnej novinke.

Najbohatším zdrojom kvercetínu je červená cibuľa, preto je veľmi vhodné zaradiť cibuľu do svojho jedálnička. Ďalej nájdeme kvercetín aj v brokolici, špargle, zelených paprikách či paradajkách. Kvercetín sa nachádza aj v ovocí ako napríklad jablká, jahody, maliny, čučoriedku, brusnice, ríbezle či v zelenom čaji. Viac informácií o quercetine sa dozviete na BrainPedia.cz

19567-1_brainmax-pure-kvercetin-infografika-cz

Prednosti BrainMax Quercetin & Bromelain

  • Kvercetín: Bioflavonoid pochádzajúci zo zeleniny (červená cibuľa)
  • Bromelain: Enzým z ananásovej šťavy
  • Synergické pôsobenie.
  • Flavonoid a enzým používaný bylinkármi, ale aj tradičnou medicínou.
  • Bez aditív a konzervantov.
  • 100% prírodné zloženie, Vegan.

 

19567-5_brainmax-kvercetin-a-bromelain-infografika-brainmarket-cz--1

 

19567-7_hlavni-typy-alergii-infografika-instagram-brainmarket

Odporúčané dávkovanie

2 kapsule dvakrát denne 20 minút pred jedlom, alebo sa riaďte pokynmi kvalifikovaného lekára. Osoby s citlivejším trávením môžu kapsule užiť aj s jedlom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.