BrainMax Oregano oil, oregánový olej, 10 ml

 
Novinka Zväčšiť
 

BrainMax oregánový olej je získavaný z listov a kvetov rastliny oregano, známej tiež ako dobromyseľ obyčajná (Origanum vulgare). Jeho hlavnou bioaktívnou zložkou je karvakrol, ktorý stojí za všetkými jeho účinkami, ktoré má na náš organizmus. BrainMax oreganový olej obsahuje minimálne 75% karvakrolu. Vďaka tejto účinnej látke posilňuje imunitný systém, podporí trávenie a zdravie dýchacích ciest. Týmto je vhodný pri začínajúcom prechladnutí ako ochrana sliznice dýchacích ciest. Taktiež má priaznivý vplyv na zdravie pečene, žlčníka má schopnosť optimalizovať krvný tlak a jeho antioxidačné vlastnosti pomáhajú chrániť telo pred škodlivými voľnými radikálmi.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
7 €    
Kód tovaru 1740
Značka Brainmax
Kategória Vitamíny a antioxidanty
 

Silná obrana proti mikróbom

Oreganový olej je známy svojou schopnosťou posilňovať imunitný systém . Navyše pomáha pri problémoch s trávením, ako je nadúvanie, kŕče a dyspepsia, ale tiež priaznivo pôsobí na zdravie dýchacích ciest. Inhalácia oreganového oleja môže pomôcť uvoľniť dýchacie cesty a zmierniť symptómy spojené s respiračnými ochoreniami, ako je prechladnutie. Uľavuje od bolesti v krku a pomáha pri nádche, pretože má pozitívny prínos pre zdravie dýchacích ciest. Oregáno tiež pozitívne pôsobí na trávenie, žalúdok, podporuje žlčník na vylučovanie žlče a pomáha udržiavať zdravý kardiovaskulárny systém.

33802-2_oregano-oil-produktovka-posuvnik

Oreganový olej a jeho vplyv na zdravie pečene

Oreganový olej obsahuje vysoké množstvo fenolových zlúčenín, ako je karvakrol a tymol, ktoré majú výrazné antioxidačné účinky. Tieto zlúčeniny pomáhajú neutralizovať voľné radikály a znižujú oxidačný stres , čo je kľúčové pre ochranu pečeňových buniek pred poškodením a podporu ich regenerácie.

oregano oil jatra

Zdravotné tvrdenia týkajúce sa oreganu

  • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - krvný tla

  • Normálna funkcia horných dýchacích ciest / Imunit

  • Normálna činnosť pečen

  • Duševný výkon - spáno

  • Normálne tráveni

  • Normálna funkcia žlčník

  • Antioxidant

oregano oil listecky

Dávkovanie

1 kvapku oregánového oleja na lyžičku olivového oleja 2 krát denne. Pri použití oreganového oleja na podporu slizničnej imunity je dôležité postupovať s opatrnosťou a riediť olej pred jeho aplikáciou alebo požitím, aby sa predišlo podráždeniu slizníc alebo iným negatívnym reakciám.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.