BrainMax Men Multivitamin, multivitamín pre mužov, 90 rastlinných kapsúl

 
Novinka Zväčšiť
 

Komplex 33 vitamínov, minerálov a antioxidantov špeciálne navrhnutý pre mužské telo v najlepšie vstrebateľných formách. Je zameraný na imunitu, energiu, vitalitu a potenciu mužov všetkých vekových kategórií. Multivitamín je bohatý na extrakty z bylín, chelátové minerály a patentované vitamíny ktoré podporia libido, normálnu hladinu testosterónu, reprodukčný systém, zdravie prostaty, štítnej žľazy, očí, pleti, vlasov, kostí, zubov, svalov, ale aj zdravie srdca i ciev a to vďaka obsahu koenzýmu Q10, draslíka a horčíka. Zmes adaptogénnych bylín podporí mentálnu i fyzickú kondíciu a kognitívne funkcie.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
45,90 €    
Kód tovaru 1062
Značka Brainmax
Kategória Vitamíny a antioxidanty
 

Až 33 biologicky aktívnych látok!
Multivitamín pre imunitu, energiu a potenciu mužov!

Vyvážený komplex vitamínov, minerálov, stopových prvkov a antioxidantov, špeciálne navrhnutý pre potreby mužov. BrainMax Men Multivitamín je určený pre aktívnych mužov ako podpora vitality, energie, obranyschopnosti organizmu a na zníženie miery únavy, stresu a vyčerpania. Multivitamín je doplnený o extrakt z ashwagandhy a shilajit, ktorý podporuje potenciu, hormonálnu rovnováhu, prispieva k reprodukčnému zdraviu, zdraviu močovej sústavy (vrátane prostaty) a ako silný antioxidant podporí imunitný systém. Tiež sa podieľa na zdraví kostí, kĺbov a správnom trávení.

Multivitamín je vhodný na zníženie fyzického i psychického vyčerpania 5,11,10, zmiernenie stresu 3. Sú tu špeciálne navrhnuté komplexy super látok pre podporu imunity, kardiovaskulárneho a reprodukčného systému, zdravia prostaty, štítnej žľazy, očí, kostí, zubov, svalov, vlasov, pleti, podporu potencie, energie, odolnosti na stres a v neposlednom rade riešenie homocysteínu. Je vhodný pre mužov všetkých vekových kategórií, ktorí nechcú užívať mnoho doplnkov v priebehu dňa. V troch kapsulách je obsiahnutých 33 vitamínov, minerálov, antioxidantov a extraktov z bylín, ktoré podporia zdravie každého muža.

Prednosti BrainMax Men Multivitamínu

 • Komplex 33 najdôležitejších vitamínov, minerálov, stopových prvkov a antioxidantov.
 • 40% dennej dávky horčíka v najlepšie dostupnej forme bisglycinát.
 • S obsahom najsilnejších antioxidantov: luteín, kyselina alfa-lipoová, apigenín, lykopén a kvercetín.
 • Obsahuje 500% odporúčanej dennej dávky vitamínu D3.
 • Obohatené o štandardizované extrakty z adaptogénnych bylín.
 • Vitamíny skupiny B v aktívnych, lepšie vstrebateľných formách.
 • Najlepšie vstrebateľné formy s tou najvyššou biodostupnosťou.
 • Podpora imunity 1, 5, 10 energie, vitality 3, 10, trávenie 1 a hormonálna optimalizácia mužov. Normálna hladina test0sterónu.
 • Podpora kvality pokožky 3, 5, 14 a rastu vlasov. 2 
 • Bohatý na prírodné extrakty: ashwagandha, saw palmetto, sibírsky ženšen.
 • Podporuje zdravie kostí 1, 5, pohlavných orgánov a sexuálne zdravie 10, reprodukčné sústavy a tvorbu spermií 1, 3,močovej sústavy 1, 2 a zdravia prostaty. 2, 14 
 • Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania 5 , 11,10, podporuje duševné zdravie. 1, 3, 5 a kognitívna činnosť. 3, 10
 • Zdravie srdca a obehovej sústavy. 10
 • Rastlinné kapsule.

 

Lipozomálny vitamín C s najvyššou vstrebateľnosťou! 

Silná imunita do veľkej miery závisí od príjmu vitamínov a minerálov. Zinok, vitamín C a D sú tri mikronutrienty, bez ktorých sa naše telo nezaobíde. Zinok aktivuje enzýmy, ktoré rozkladajú proteíny vo vírusoch a baktériách, takže sa vírus horšie šíri. V komplexe je obsiahnutý aj vitamín C v lipozomálnej forme. Lipozóm si môžete predstaviť ako úplne nepriepustnú guľu, ktorá zabalí vitamín a bezpečne ho dopraví do bunky. Vstrebateľnosť liposomálneho vitamínu C, ktorý multivitamín obsahuje je až 95% oproti bežným formám vitamínu C, kde sa pohybuje vstrebateľnosť okolo 7 až 8%. Zvyšok telo vylúči. Liposomálny vitamín C vyniká vyššou stabilitou, tým pádom sa zvyšuje aj jeho vstrebateľnosť. Trio najsilnejších mikronutrientov uzatvára vitamín D3, ktorý sa okrem imunity podieľa na silných kostiach, zdravých kĺboch a minimalizuje úbytok kostnej hmoty súvisiace s vekom. Tri kapsule obsahujú 1000 IU vitamínu D3.

32105-2_prirodni-vs-synteticky-vitamin-c-sk

Test0sterón a potencia - shilajit, vitamín E, zinok, ashwagandha a bór

Multivitamín je zameraný na potreby mužov a obsahu vitamíny, prvky a adaptogény, ktoré zvýšia hladinu test0sterónu a tým aj libido a potenciu mužov. Vitamín E posilňuje činnosť pohlavných orgánov, produkciu a kvalitu spermií a to vďaka svojim antioxidačným schopnostiam. Podobne ako zinok, ktorý pomáha chrániť spermie pred škodlivými účinkami spôsobenými toxíny. Taktiež sa podieľa na optimalizácii hormonálnej sústavy, spolu s vyššie spomínanou ashwagandou a bórom. Komplex je obohatený aj o vzácny shilajit. Živicu, ktorá prispieva reprodukčnému zdraviu, zdraviu močovej sústavy a celkové posilnenie imunity, pretože je bohatá na viac ako 80 minerálov a stopových prvkov.

32105-1_testosteron-v-ne-rovnovaze-infografika-sk

Synergické pôsobenie vitamínu D3 a K2 

Pre správne pôsobenie vitamínu D3 je v multivitamíne obsiahnutý aj vitamín K2. Tieto dva esenciálne vitamíny sú najlepšou kombináciou ako podporiť zdravie kostí 6,19, zubov, ciev a posilniť imunitu.

Pridaný vitamín K2 pomáha čistiť cievy od vápnika a pomáha ho ukladať tam, kde patrí, to znamená do kostí. Vitamín K2 ako MK-7 je tu v patentovanej forme K2VITAL®DELTA vyrábaný nemeckou spoločnosťou Kappa BioScience. Oproti iným je stabilnejší a pre telo využiteľnejší ako iné formy vitamínu K2 a zvyšuje biodostupnosť vitamínu D3. Je to úplná synergia dvoch vitamínov, ktoré sú kľúčové pre celkové zdravie.

Vitamin D3aK2_sk

Vysoká využitelnosť vitamínu K2 vo forme MK7

 V multivitamíne sme použili patentovanú formu vitamínu K2 vo forme MK7 all-trans je oveľa stabilnejší ako iné formy Vitamínu K2. Vyznačuje sa vysokou využiteľnosťou pre telo a zvyšuje biodostupnosť aj samotného vitamínu D3. Oproti bežným formám Vitamínu K2, ktoré majú v tele polčas rozpadu 1,5 hodiny, zostáva táto forma Vitamínu K2 v tele 78 hodín. To znamená 48x dlhší polčas rozpadu v organizme.

duvody proc uzivat vitamin K2 MK-7_inforgafika_SK

Vitamíny skupiny B. B6, B12 a metylfolát pre optimálnu hladinu homocysteínu 

Homocysteín je špecifická aminokyselina, ktorá vzniká počas procesu metylácie = trávenie bielkovín. Optimálna hladina homocysteínu nespôsobuje žiadne problémy. Problém nastane, ak je jeho hladina príliš vysoká. Vysoká hladina homocysteínu znižuje produkciu oxidu dusnatého v cievach. Molekuly, ktorá sa podieľa na roztiahnutí ciev a hladine krvného tlaku. Navyše reguluje prietok krvi do tkanív a to vrátane pohlavných orgánov. Vysoká hladina homocysteínu spôsobuje množstvo kardiovaskulárnych ochorení a tiež poruchy erekcie. Jednou z častých príčin vysokého homocysteínu je nedostatok vitamínov skupiny B. Preto multivitamín obsahuje aktívne formy vitamínov skupiny B, ktoré pomáhajú znižovať hladinu homocysteínu a tým aj lepšie prekrvenie tkanív.

40% dennej dávky horčíka bisglycinát!

 Horčík ako jeden z najdôležitejších minerálov v multivitamíne nesmie chýbať. Podieľa sa na tvorbe energie v bunkách, na funkciách nervového systému, je dôležitý pre regeneráciu, spánok, zdravie srdca i pevnosť kostí a optimálnu hladinu test0sterónu. Komplex obsahuje horčík bisglycinát. Chelátovú formu horčíka naviazanú na aminokyselinu glycín, vďaka ktorej má vysokú vstrebateľnosť a využiteľnosť v ľudskom tele (80%). Vzhľadom k tomu, že je glycín aminokyselina spájaná s relaxáciou, má bisglycinát upokojujúce vlastnosti a glycín navyše tiež pomáha znižovať pH v tenkom čreve, čo prispieva k jeho vyššej vstrebateľnosti.

32105-3_vstrebatelnost-sk

Luteín a vitamín A pre zdravie očí!

Luteín je rastlinné farbivo a zároveň významný antioxidant, ktorý sa podieľa na zdraví očí. 18 V očiach je jednou z najdôležitejších funkcií šošovky zhromažďovanie a zaostrovanie svetla na sietnici. To je presne dôvod, prečo šošovka musí zostať „číra“ bez zakalenia. Hlavným dôvodom, prečo sa šošovka zakalí, je poškodenie v dôsledku oxidácie. To je dôvod, prečo potrebujeme antioxidanty, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály. Luteín je antioxidant, ktorý sa hromadí v sietnici a chráni a spolu s vitamínom A ju pred poškodením slnečnými lúčmi, preventívne chráni pred degeneratívnymi ochoreniami očí aj rozvoju porúch súvisiacich s vekom.

Komplex adaptogénnych bylín proti stresu

Adaptogény sú skupinou rastlín, ktoré tisíce rokov prekonávali nehostinné stresové podmienky pre život, na ktoré sa boli schopné adaptovať. Možno aj vďaka tomu nám dnes adaptogény pomáhajú zmierniť stres tým, že kontrolujú množstvo uvoľnených stresových hormónov v období stresu. Komplex obsahuje extrakty z najúčinnejších adaptogénov na čele ashwagandhou, ktorú dopĺňa pravý ženšen a shilajit.

 • Adaptogény zlepšujú našu odolnosť voči stresu.
 • Podporujú vitalitu a energiu.
 • Silu a vytrvalosť.  

 

32105-8_adaptogeny-infografika-sk

 

Komplex pre zdravé srdce - draslík, lykopén, ashwagandha a koenzým Q10 

Vďaka obsiahnutému lykopénu, draslíka a koenzýmu Q10 multivitamín podporí zdravie srdca. Lykopén je antioxidant, ktorý výrazne pomáha udržať pružné a pevné cievy a tým je dôležitou živinou pre kardiovaskulárny systém. Koenzým Q10 okrem svojich antiage vlastností tiež pôsobí ako antioxidant a posilňuje zdravie srdca. Trojicu uzatvára draslík. Minerál ktorého optimálna hladina je dôležitá pre funkciu hladkého svalstva a podieľa sa aj na zdraví ciev. Draslík znižuje krvný tlak a chráni pred svalovými kŕčmi. Optimálna hladina draslíka je tiež dôležitá pre vedenie signálov v nervovom systéme a srdci. Tým nás tiež chráni pred nepravidelným srdcovým tepom. V tandeme s lykopénom a koenzýmom Q10 spolu tvoria trojicu živín, ktoré podporia zdravie srdca a celej obehovej sústavy.

Komplex pre zdravie štítnej žľazy  

Štítna žľaza je orgán, ktorý má na starosť produkciu hormónov. Chróm a jód sú dva z mikronutrientov, ktoré sa podieľa na správnych funkcií štítnej žľazy. Jód je pre zdravie štítnej žľazy úplne kľúčový, pretože sa jedná o prvok, ktorý je používaný na produkciu hormónov štítnou žľazou. Vo chvíli, keď prijímame jód, rýchlo sa vstrebe a dostáva sa do krvného obehu. Štítna žľaza má drobné bunky, ktoré zachytávajú cirkulujúci jód, následne ho prijíma a využíva na produkciu hormónov. V multivitamíne sme použili jód z Kelpu. Morské riasy, ktorá lemuje pobrežie nielen európskeho kontinentu a je veľmi bohatá na jód.

stitna zlaza_infografika_muz_sk

Komplex pre zdravie prostaty a močovej sústavy

Multivitamín obsahuje extrakt z rastliny saw palmetto, lykopén, apigenín. Super látky, ktoré sa podieľa na zdraví prostaty a močovej sústavy a tiež celého reprodukčného systému.

 BrainMax Multivitamín pre tú najsilnejšiu imunitu! 

Imunitný systém je rozsiahla sieť buniek a tkanív neustále hľadajúcich nepriateľské organizmy v našom tele, ktoré sa snažia zničiť. Dokáže rozlíšiť naše vlastné bunky od cudzích a proti týmto patogénom, ktoré v našom tele nemajú čo pohľadávať, začnú útok. Pre silnejší imunitný systém je potrebných niekoľko vitamínov, ktoré si telo nevie vytvoriť. BrainMax multivitamín obsahuje vitamíny A, C, D, E, K a prvky ako je zinok, mangán, molybdén a bór, ktoré sa priamo podieľajú na silnejšej imunite a celkovej obranyschopnosti organizmu, vitalite a zdraví reprodukčného systému.

BrainMax men multivitamin_sk

Ako sa prejavuje nedostatok vitamínu a minerálov u mužov?

Vitamíny a minerály sú mikronutrienty, ktoré majú vplyv nielen na imunitu, ale aj na energiu a celkovú vitalitu. V prípade nedostatku vitamínov u mužov sa môžete stretnúť s oslabenou imunitou, častým prechladnutím a respiračnými ochoreniami, ale aj nedostatkom niektorých hormónov a poruchami hormonálneho rázu. Multivitamín je určený pre mužov všetkých vekových kategórií. Zvýšenú potrebu týchto prvkov potrebujú muži s vysokým pracovným nasadením, stresom, muži s fyzicky aj psychicky náročným štýlom života a oslabenou imunitou alebo problémami s plodnosťou.

32105-11_priznaky-nedostatku-vitaminu-u-muzu-sk

Komplex najsilnejších antioxidantov v každej kapsule

Antioxidanty majú za úlohu minimalizovať dopady oxidačného stresu na naše bunky. Oxidačný stres nastáva v podstate stále. Ide o proces, ktorý v tele poškodzuje membrány buniek. Konkrétne ho poškodzujú voľné radikály. Voľné radikály sú nestabilné molekuly, čo znamená, že nemajú kompletnú sadu elektrónov a v dôsledku toho sa snažia „ukradnúť“ elektróny z iných molekúl. V tele kradnú z bunkových membrán a tým poškodzujú bunky. Antioxidanty chránia bunky tým, že ochotne darujú svoje elektróny voľným radikálom. Voľný radikál sa tak stáva stabilným a nemôže spôsobiť poškodenie.

32105-9_antioxidanty-infografika-2-sk

Imunita pevná ako skala!

Predstavte si imunitný systém ako štít, ktorý vás nonstop chráni pred útokmi baktérií, vírusov a parazitov. Každý deň sa doslova brodíme morom patogénov a bez funkčného imunitného systému by sme boli pre baktérie, vírusy a parazity veľmi ľahkou korisťou. Pre silnejší imunitný systém je potrebných niekoľko vitamínov, ktoré si telo nevie vytvoriť. BrainMax Men Multivitamín obsahuje najdôležitejšie vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré sa priamo podieľajú na silnejšej imunite a celkovej obranyschopnosti organizmu, vitalite a zdraví reprodukčného systému.

32105-12_imunita-pro-muze-2-inforgafika-sk

Dávkovanie

3 kapsule denne s jedlom. Balenie obsahuje 30 dávok.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.