BrainMax Koenzým Q10, Ubiquinol, Kaneka, 100 mg, 60 softgél kapsúl

 
Novinka Zväčšiť
 

Ubiquinol, produkovaný prirodzene v tele, je aktívnou formou koenzýmu Q10. Zároveň je jedným z najsilnejších známych antioxidantov (rozpustných v tukoch) v tele. Je nevyhnutný pre efektívne fungovanie našich buniek. Ubiquinol je redukovaná (neoxidovaná) forma CoQ10 a je nevyhnutný pre prirodzenú produkciu bunkovej energie v tele a poskytuje bunkám silnú antioxidačnú ochranu. Bez neho telo nedokáže udržať energiu. Ubiquinol Kaneka™ je aktívna, patentovaná forma CoQ10, ktorá nevyžaduje žiadnu premenu. Ide o formu, ktorú telo dobre pozná a teda nemá prácu s jej premenou. Vďaka tomu umožňuje okamžité vstrebanie a rýchlu absorpciu. Vyrába sa procesom fermentácie pomocou kvasiniek, čo z Kaneky Q10 robí najčistejšiu dostupnú formu koenzýmu Q10 na trhu.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
40 €    
Kód tovaru 1734
Značka Brainmax
Kategória Vitamíny a antioxidanty
 

Ubiquinol Kaneka ™ - celosvetovo najlepšia forma koenzýmu Q10!

Koenzým Q10 je látka, ktorá pomáha bunkám vyrábať energiu. V našich bunkách sú malé "energetické elektrárne" nazývané mitochondrie, ktoré vytvárajú väčšinu energie pre naše telo. Koenzým Q10 je pre tento proces nevyhnutný, pretože bez neho by mitochondrie nemohli energiu efektívne produkovať. Zároveň je tiež silným antioxidantom, ktorý chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Ubiquinol Kaneka™ je koenzým Q10 vyrobený pokročilou patentovanou technológiou, ktorá zaručuje vysokú stabilitu, absorpciu a tým aj lepšie účinky. Ide o formu koenzýmu Q10, ktorá sa vyrába fermentáciou z kvasníc a je totožná s formou CoQ10, ktorú si naše telo prirodzene produkuje.

kaneka produkt logo

Prečo je koenzým Q10 pre naše telo nevyhnutný?

CoQ10 je potrebná živina, ktorá sa nachádza v každej bunke nášho tela a je životne dôležitá pre produkciu energie v bunkách. Pomáha orgánom fungovať čo najlepšie a chráni bunky a krv pred oxidáciou.

  • Silné antioxidačné vlastnosti: pomáha absorbovať oxidačný stres a voľné radikály.
  • Slúži ako energia pre naše bunky: pomáha bunkám tela premieňať potravu na energiu.
  • Ľahšie sa vstrebáva do tela v porovnaní s obyčajným CoQ10

 

Prečo je Ubiquinol vhodnejší pre staršie osoby?

Schopnosť tela premieňať CoQ10 na jeho aktívnu formu – ubiquinol, vekom klesá. Obvykle po dosiahnutí 30 rokov. Tento pokles sa môže zrýchliť po 40. a ešte viac po 50. roku veku. Dôvodom je, že s vekom sa zhoršuje efektivita enzýmov potrebných pre túto premenu. To vedie k nižším hladinám ubiquinolu v tele, čo môže mať vplyv na výrobu energieochranu pred oxidatívnym stresom a celkové zdravie, najmä v oblastiach s vysokou energetickou potrebou ako sú srdce, svaly a nervový systém. Preto je príjem aktívnej formy (ubiquinolu) nevyhnutný pre zdravie starších osôb.

 

Prečo je Ubiquinol lepší ako koenzým Q10?

Ubiquinol je jedným z najsilnejších známych antioxidantov, ktorý chráni bunky pred potenciálne škodlivým nadmerným hromadením voľných radikálov a oxidačným stresom. Voľné radikály sa tvoria, keď telo premieňa potravu na energiu a potom môžu bunky poškodzovať. Antioxidačné vlastnosti ubiquinolu môžu pomôcť minimalizovať tieto negatívne vedľajšie účinky produkcie energie.

  • Ubiquinol je 3-8 krát lepšie vstrebateľný ako koenzým Q10.
  • Pomáha chrániť bunky tela pred poškodením spôsobeným oxidačným stresom a voľnými radikálmi.
  • Ubiquinol má vynikajúcu absorpčnú schopnosť v porovnaní s CoQ10, čo znamená, že môžete užiť nižšu dávku pre rovnaký účinok.
  • Vyrábané pomocou fermentácie špeciálnymi druhmi kvasiniek alebo baktérií, ktoré sú schopné produkcie CoQ10.

 

34297

Ubiquinol – aktívna forma koenzýmu Q10

Na výrobu bunkovej energie musí telo premeniť ubichinón na ubichinol. Bez tejto premeny nemôže byť proces výroby energie v tele dokončený.

  • Kaneka Q10, ktorý sa vyrába pomocou patentovaného procesu fermentáciou kvasiniek, je jediným takým typom CoQ10 na trhu a vďaka tomu neobsahuje žiadne nečistoty, ktoré sú bežné u synteticky vyrobeného CoQ10.
  • Kaneka Q10 bola použitá v prevažnej väčšine všetkých klinických štúdií za posledných 30 rokov.
  • Kaneka Q10 je bez geneticky modifikovaných organizmov, bez alergénov a s certifikáciou Kosher

 

34297-1

Ubiquinol a pokles energie súvisiace s vekom

Ubiquinol je taký štartér, ktorý pomáha rozprúdiť produkciu energie v bunkách. V priebehu starnutia alebo pri dlhodobom strese či zlej strave, naša prirodzená hladina ubiquinolu klesá. Jeho hladinu navyše môžu znižovať statíny (lieky na zvýšený cholesterol). Aj v tomto je odporúčané ubiquinol dopĺňa.Dávkovanie

34297-2

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne. Vzhľadom na to, že CoQ10 je rozpustný v tukoch, odporúčame ho užívať s jedlom

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.