BrainMax ImmuSpray, STRONG, sprej na podporu imunitného systému, 30 ml

 
Novinka Zväčšiť
 

BrainMax ImmuSpray je vysoko účinný pomocník v boji proti prvým príznakom prechladnutia a bežných ochorení. Obsahuje starostlivo vybrané prírodné extrakty z oregána, cesnaku, zázvoru, kvercetínu a olivových listov, posilnené o zinok a vitamín C. Vďaka tomu uľavuje dýchacím cestám a podporuje slizničnú imunitu. Ide o rýchlu pomoc, akonáhle nastúpi pálenie, bolesti v krku alebo pri začínajúcom zahlienení. Je vhodný na preventívne použitie pri kontakte s chorou osobou, zastaví začínajúce ochorenie. Vďaka svojim praktickým rozmerom je vhodný aj pri cestovaní a hodí sa mať v domácej lekárničke.

Obsahuje alkohol z tinktúr! Podrobnejšie info nájdete v zložení.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
8 €    
Kód tovaru 1731
Značka Brainmax
Kategória Vitamíny a antioxidanty
 

Nekompromisné riešenie pre začínajúce ochorenie a bolesť v krku

BrainMax ImmuSpray je silný spojenec v boji proti začínajúcim príznakom prechladnutia a iných bežných ochorení.Každá zložka bola starostlivo vybraná pre svoje prospešné vlastnosti, ktoré posilňujú slizničnú imunitu, uvoľňujú dýchacie cesty, tlmia bolesť v krku a pomáhajú telu rýchlejšie sa zotaviť. Kombinácia prírodných overených ingrediencií, ako je oregano, cesnak, zázvor, kvercetín a extrakt z olivových spolu so zinkom a vitamínu C poskytuje maximálnu účinnosť. Nečakajte, kým vás ochorenie zaskočí - buďte pripravení.

 33677-4_-slovencina-3

Kedy je najvyšší čas na ImmuSpray?

Cítite miernu bolesť v krku, ktorá vás znepokojuje? BrainMax ImmuSpray je ideálnym riešením pre rýchlu úľavu od prvých príznakov pálenia a bolesti v krku. Jeho antioxidačné zloženie je špeciálne navrhnuté tak, aby minimalizovalo prvé známky prechladnutia alebo iného respiračného ochorenia. Je vhodný na každodenné používanie.

 • Pri prvých príznakoch bolesti v krku

 • Pri prechladnutí alebo chrípke

 • Pri pocite suchosti, škrabaní v krk

 • Ak cítite tzn. "knedľa v krku

 33677-1_-slovencina-5

8 najsilnejších zložiek pre rýchlu elimináciu bacilov

 • Zinok: nevyhnutný minerál na podporu imunitného systému

 • Kvercetín: prírodný antioxidant, ktorý pomáha redukovať zápaly

 • Eukalyptus: prispieva k uvoľneniu dýchacích ciest

 • Cesnak: podpora obranyschopnosti organizmu a dýchacích ciest

 • Oregano: prírodný zdroj antioxidantov navyše podporujúci dýchací systém

 • Tinktúra z olivových listov: podporuje imunitný systém vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam

 • Vitamín C: zásadný pre podporu imunitného systému a celkového zdravia

 • Zázvor: podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu

 33677-5_-slovencina

Zinok pomôže zabrániť vírusu sa usadiť

Zinok je minerál, ktorý má kľúčovú úlohu v podpore imunitného systému, a je obzvlášť užitočný v počiatočnej fáze respiračných ochorení . Vo chvíli, keď sa stretneme s niekým, kto je chorý a napríklad na nás kýchne, vírusové bunky sa usadia na našej sliznici dýchacích cestách. Sliznica je lemovaná bunkami nazývanými IMC-1 . Ide o glykoproteín, ktorý funguje ako strážca našej sliznice. A je to práve zinok, ktorý tomuto druhu proteínu pomáha chrániť sliznicu tak, aby sa vírusy nedostali do nášho tela . Ak sa vírus dostane do tela, zinok pomáha mobilizovať biele krvinky , aby boli rýchlo vyslané na miesta, kde ich treba. Jeho účinok je založený na niekoľkých mechanizmoch:

 • Podpora imunitného systému: Zinok je nevyhnutný pre správnu funkciu bielych krviniek, ktoré sú základnou súčasťou imunitného systému. Tieto bunky sú zodpovedné za rozpoznanie a likvidáciu patogénov, vrátane vírusov spôsobujúcich respiračné ochorenia.
 • Zinok inhibuje replikáciu niektorých vírusov , čo je proces, pri ktorom sa vírusy množia vo vnútri hostiteľskej bunky. Tým môže pomôcť spomaliť šírenie vírusu v tele.
 • Posilnenie sliznice: Zinok je dôležitý pre udržanie zdravia slizníc, vrátane tých, ktoré vypĺňajú dýchacie cesty. Zdravá sliznica lepšie odoláva infekcii a pomáha pri prevencii prenikania patogénov do tela. 1
 • Aktivuje enzýmy, ktoré rozkladajú proteíny vo vírusoch a baktériách, takže sa vírus horšie šíri.
 • Zvyšuje aktiváciu buniek zodpovedných za boj s infekciou.

 

 33677-2_immuspray-infografika-produkt

ImmuSpray pomáha, pretože:

 • Podporuje imunitný systém (vitamín c, zinok)

 • Podpora imunity dýchacích ciest a slizničnej imunity v ústach (zázvor)

 • Chráni bunky pred oxidatívnym stresom (zinok)

 • Podporuje činnosť a funkciu dýchacieho systému (cesnak)

 • Pôsobí ako antioxidant (oregano)

 • Podporuje zdravie počas cestovania (zázvor)

zinek immuspray3

Kvercetín a vitamín C pre správne funkcie imunity

Kvercetín antioxidant prirodzene sa nachádza v ovocí a zelenine. Zároveň   podporuje antioxidačné účinky vitamínu C, preto je dobré užívať ich spoločne . Kvercetín je získavaný z kvetov stromu Sophora japonica, ktorý práve vo svojich kvetoch a pukoch obsahuje najvyššie hladiny flavonoidov. Vitamín C je veľmi krehká molekula, ktorá je vysoko citlivá na okolité podmienky ako je teplota, vzduch alebo svetlo. To znamená, že pri skladovaní ovocia a zeleniny či varení, dochádza k významnej strate samotného vitamínu. BrainMax ImmuSpray obsahuje vitamín C, ktorý je dôležitý pre produkciu, funkciu a ochranu bielych krviniek, ktoré sú nevyhnutné na boj proti infekciám. Tiež stimuluje produkciu lymfocytov a fagocytov, ktoré pomáhajú chrániť telo pred patogénmi a chránia biele krvinky pred poškodením voľnými radikálmi vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam.

 

Dávkovanie

1 dávka = 3 pumpičky. Strieknite si do zadnej časti krku 3x až 5x denne, prípadne podľa potreby. ImmuSpray obsahuje 113 dávok (340 pumpičiek).

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.