BrainMax IMMUNIZER! 60 rastlinných kapsúl

 
Novinka Zväčšiť
 

IMMUNIZER obsahuje komplex 17 prírodných a vedecky overených látok na podporu imunity. Je navrhnutý tak, aby pôsobil ako prevencia, ale aj pre priamy boj s prechladnutím a infekciou. Vďaka svojej komplexnosti pôsobí na niekoľkých úrovniach: podpora imunity, dýchacieho systému, ochrana buniek pred oxidatívnym stresom, aktivácia imunitných buniek, zaistenie normálnej funkcie dýchacích ciest. Všetky látky v zložení pôsobia dohromady mimoriadne účinne či už pri prevencii alebo pri riešení akútneho prechladnutia. Vždy však treba konať rýchlo už v začiatkoch prechladnutia.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
25 €    
Kód tovaru 1728
Značka Brainmax
Kategória Vitamíny a antioxidanty
 

Podporte svoju imunitu a obranyschopnosť

Prechladnutie je jedným z najbežnejších ochorení na svete. Odhaduje sa, že v priemere každý dospelý človek trpí nachladnutím 2 až 4-krát ročne. Prechladnutie so sebou prináša pokles pracovnej produktivity, únavu, stratu motivácie, nepríjemné symptómy ako kašeľ, nádcha, bolesť v krku. Obvyklé trvá 7 až 10 dní. Immunizer je navrhnutý tak, aby pôsobil ako prevencia aj pre priamy boj s prechladnutím.

immunizer produkt bakterie

Okamžitá infúzia glutatiónu

V prípade prechladnutia sa v našom tele spomaľuje produkcia pre imunitu extrémne dôležitého antioxidantu glutatiónu. Preto je v Immunizere acetylovaná verzia glutatiónu, ktorá je jeho najlepšou formou a účinnosťou je porovnateľná s intravenóznym podávaním glutatiónu, čo je maximum. Naopak obyčajná redukovaná forma má oproti acetylovanej schopnosti využitia v tele iba 10%.

33714-4_-slovencina--glutathion

Komplex na podporu horných dýchacích ciest

Pre efektívnu obranu horných dýchacích ciest sme zaradili extrakty z echinacey, olivových listov, oregana, sladkého drievka a zázvoru. Tieto rastliny sú známe svojim bohatým obsahom antioxidantov, ktoré nielen posilňujú imunitný systém , ale obzvlášť podporujú zdravie slizníc , ktoré sú prvou obrannou líniou proti respiračným infekciám. Tým pomáhajú predchádzať ich vzniku. Navyše sme do každej kapsule pridali kurkumu. Rastlinu podloženú stovkami štúdií, ktoré potvrdzujú jej prospešné účinky na zdravie a imunitné funkcie, vrátane podpory odolnosti dýchacieho systému. 

33714-3_-slovencina--bylinne-extrakty

Podpora obranyschopnosti horných dýchacích ciest:

 • Lipozomálny vitamín C s bioflavonoidmi: Vitamín C je známy pre svoju úlohu v podpore imunitnej funkcie a má vplyv aj na správne funkcie slizničnej bariéry.
 • Extrakt z bazy čiernej, oregana a echinacey: Tieto b yliny sú často používané na podporu imunity, najmä v oblasti dýchacích ciest, zvlášť pri infekciách. 1,2,3,4
 • Extrakt z olivových listov 18% oleuropeínu: Oleuropeín a ďalšie antioxidanty obsiahnuté v olivových listoch podporujú imunitný systém ochranou buniek pred oxidatívnym stresom. 5 

 

Celková imunitná podpora:

 • Beta-1,3/1,6-D-glukán (z hlivy ustricovej): Z nami na podporu imunitného systému, najmä aktiváciou bielych krviniek. 9,10
 • Zinok a selén: J sú zásadné pre mnoho imunitných procesov v tele. 12,13,14,15
 • Vitamín D3 a Vitamín K2: Vitamín D3 pomáha brániť telo pred infekciami a vitamín K2 prispieva k jeho správnemu fungovaniu.
 • Vitamín A a Beta karotén: Dôležité pre zdravie slizníc a celkovú imunitu. 

 

Ochrana pred oxidatívnym stresom:

 • S-acetyl-L-glutatión a molybdén: Silné antioxidačné účinky, ktoré podporujú celkovú imunitu. Antioxidanty ako glutatión a molybdén sú kľúčové v ochrane buniek pred oxidačným stresom, čo je dôležité pre udržanie zdravého imunitného systému. Glutatión priamo detoxikuje škodlivé látky a molybdén podporuje činnosť niektorých enzýmov, čo prispieva k efektívnejšej imunitnej reakcii.
 • Extrakt zo zázvoru: Obsahuje bioaktívnu látku gingerol , ktorá prispieva k ochrane proti oxidačnému stresu. 6,7,8
 • Extrakt zo sladkého drievka: Bioaktívna látka glycyrrhizin má antiinflamačné vlastnosti, vďaka ktorým je schopná podporiť imunitu. 19
 • Extrakt zo šípky: Obsahuje vysoké množstvo vitamínu C tráviaci systém a tým nepriamo podporovať imunitu. 11

 

33714-11_-slovencina--komplexni-podpora-imunitniho-systemu

Komplex na podporu obranyschopnosti

Vitamíny a minerály sú nevyhnutné pre správnu funkciu imunitného systému. Obzvlášť pokiaľ telo bojuje s ochorením, tak je dôležité zaistiť ich dostatočný príjem a preto Immunizer kombinuje vitamíny a minerály s vysoko účinnými extraktmi z bylín, ktoré dohromady vytvárajú synergický efekt pre posilnenie prirodzenej obranyschopnosti tela. Jeho zloženie nielen podporuje celkovú imunitu , ale zároveň chráni sliznice pred napadnutím vírusmi, čo je kľúčové pre udržanie zdravia dýchacieho systému. Jeho komplexné zloženie zaisťuje komplexnú podporu pre telo nielen v čase respiračných ochorení, ale taktiež pomáha rýchlo reagovať na nástup choroby.

 

Vitamínový komplex ovplyvňujúci imunitu

Vitamíny C, K2, D, A sú kľúčové vitamíny, podieľajúce sa na celkovej obranyschopnosti tela .

 • Vitamín C ako LipoComplex™: Lipozomálne Vitamín C a bioflavonoidy pre maximálnu absorpciu, majú významný vplyv na obranyschopnosť, pretože podporujú tvorbu a efektivitu práce bielych krviniek, kľúčových v boji proti patogénom.
 • Vitamín D3 (cholekalciferol): Nevyhnutný pre správnu reakciu imunitného systému na infekcie a je jedným z hlavných vitamínov pre reguláciu imunitnej odpovede.
 • Vitamín K2: Hrá dôležitú úlohu v udržiavaní zdravých kostí, čo nepriamo ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu. Zdravé kosti sú nevyhnutné pre správnu produkciu kostnej drene, ktorá je zásadná pre produkciu mnohých typov imunitných buniek. Navyše v najvstrebateľnejšej forme (MK-7 all-trans K2 VITAL®DELTA)
 • Vitamín A & beta karotén: Beta karotén je prírodná forma vitamínu A. Vitamín A podporuje zdravie a funkciu rôznych typov obranných buniek, ako sú T-lymfocyty, B-lymfocyty a makrofágy, ktoré sú nevyhnutné pre rozpoznanie a likvidáciu patogénov. Ako silný antioxidant chráni tieto bunky pred oxidatívnym stresom spôsobeným voľnými radikálmi, čo je taktiež dôležité pre celkovú odolnosť tela proti infekciám. Podporuje vstrebávanie vitamínu D a K.

 

33714-14_-slovencina--vedeli-jste-ze

Populácia a vitamín D3?

Nedávny globálny prieskum 1 ukázal, že takmer polovica populácie (47,9 %) mala hladinu nižšiu ako 50 nmol/L, čo naznačuje nedostatočnú hladinu vitamínu D, zvlášť v chladnejších obdobiach roka. A kutní nedostatok vitamínu D malo 15,7% ľudí. Tí mali hladinu vitamínu D nižšiu ako 30 nmol/L, čo značí výrazný nedostatok.

Bolo zistené, že muži majú väčšiu pravdepodobnosť hypovitaminózy D ako ženy a boli pozorované sezónne výkyvy hladiny vitamínu D.

33714-10_-slovencina--hladiny-vitaminu-d3

Komplex minerálu pre imunitný štít

Synergická zmes esenciálnych minerálov zinok, selén a molybdén bola navrhnutá tak, aby poskytovala komplexnú podporu imunitného systému. Zinok je v tomto kľúčový pre aktiváciu "T buniek", ktoré sú nevyhnutné pre účinnú obranu proti patogénom. Vďaka zinku sú tieto bunky schopné rýchlejšie a efektívnejšie neutralizovať infekcie, čo napomáha telu rýchlo získať kontrolu nad ochorením. Zinok tiež podporuje slizničnú imunitu, čo zvyšuje odolnosť buniek vystielajúcich sliznicu proti vírusom.

Immunizer obsahuje aj selén, ktorý funguje ako silný antioxidant a podporuje zdravie a funkciu imunitných buniek. Jeho úloha v produkcii a aktivite bielych krviniek je zásadná pre obranu proti infekciám a chorobám. Trojicu prvkov uzatvára menej známy molybdén, ktorý prispieva k týmto imunitným funkciám prostredníctvom svojej úlohy v enzymatických procesoch, ktoré sú nevyhnutné na udržanie optimálnych antioxidačných stavov v tele.

33714-15_-slovencina--zinek-usazeni-viru

Najvstrebateľnejší vitamín C - LipoComplex ™

Táto inovatívna zmes zvyšuje biologickú dostupnosť vitamínu C, čo je zásadné pre posilnenie imunitného systému. Bioflavonoidy podporujú zdravie ciev a synergicky pôsobia s vitamínom C, čím zaisťujú jeho maximálnu účinnosťVitamín C má na prácu imunitného systému veľký vplyv, pretože podporuje produkciu bielych krviniek a ich rýchlosť pri napadnutí patogénmi. Vďaka svojej štruktúre lipozómy chránia vitamín pred rozkladom v tráviacom systéme a umožňujú ich priamy transport do buniek. Tieto lipozómy, lepšie povedané fosfatidylcholín, z ktorého je lipozóm vyrobený, následne využije telo na výrobu nových buniek. Použitím lipozomálnej technológie sa zvyšuje biologická dostupnosť vitamínu C, čo znamená, že telo získa viac živín z každej dávky v porovnaní s bežnými formami16,17,18

33714-13_-slovencina--lipo-vs-bezna-forma

Vitamín K2 ako MK-7 all-trans v patentovanej forme K2 VITAL®DELTA

Vitamín K2 hrá kľúčovú úlohu v udržiavaní zdravia kostí, čo môže nepriamo ovplyvňovať imunitný systém . Zdravé kosti sú dôležité pre produkciu kostnej drene, ktorá je zásadná pre vývoj mnohých typov imunitných buniek. Vitamín K2 ako MK7 K2VITAL®DELTA vyrábaný nórskou spoločnosťou Kappa BioScience je oveľa stabilnejší ako iné formy Vitamínu K2. Vyznačuje sa vysokou využiteľnosťou pre telo a oproti bežným formám Vitamínu K2, ktoré majú v tele polčas rozpadu 1,5 hodiny, zostáva táto forma Vitamínu K2 v tele 72 hodín. To znamená 48x dlhší polčas rozpadu v organizme.

Vitamín K2 MK-7 s oxidem hořečnatým_1

Kurkuma ako ochranca horných dýchacích ciest

Kurkuma, známa svojou hlavnou bioaktívnou zlúčeninou kurkumínom, je cenená pre svoje antioxidačné vlastnosti. Hlavná bioaktívna látka kurkumín pozitívne ovplyvňuje imunitný systém, konkrétne T-bunky a B-bunky. Okrem toho bol preukázaný vplyv na zníženie oxidačného stresu, čo je kľúčový faktor pri udržiavaní správnych funkcií imunitného systému.

kurkuma

Dávkovanie

2 kapsule denne. Odporúčame užívať po jedle.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.