BEWIT Trstinová šťava sušená BIO, nerafinovaná (Panela, Rapadura)

 
Novinka Zväčšiť
 

JAGGERY POWDER

BIO RAW JAGGERY POWDER

Sušená trstinová šťava, známa aj ako Rapadura či Panela, je vynikajúcim, 100% prírodným sladidlom s príjemným medovo-ovocným nádychom. Osladiť si zje môžete kaše, jogurty, pudingy a RAW dezerty.

Je vhodná aj na pečenie a varenie.

 

Dostupnosť Zvoľte variant Posielame do 5 dní Posielame do 5 dní
Variant
10 € 4 € od 4 €    
Značka Bewit
Kategória Prírodné sladidlá
 

100% pure and natural
Všetky zložky obsiahnuté v produkte sú 100% čisté a prírodné, nesyntetické.

Trstinová šťava sušená, nerafinovaná (Panela, Rapadura)


Sušená trstinová šťava, známa aj ako Rapadura či Panela, je vynikajúcim, 100% prírodným sladidlom. Vďaka tradičnému spôsobu získavania a vynechania procesu rafinácie si zachováva maximálne množstvo všetkých telu prospešných látok, bohatú karamelovú farbu a toľko príjemný medovo-ovocný nádych. Osladiť si s ňou môžete kaše, jogurty, pudingy a RAW dezerty. Je vhodná aj na pečenie a varenie.

BENEFITY SUŠENÉ TRVINOVÉ ŠŤAVY


Vynikajúce a 100% prírodné sladidlo Karamelová farba, prirodzene sladká chuť, medovo-ovocný nádych Tradičný spôsob výroby, vynechanie rafinácie Vitamíny, minerály a ďalšie telu prospešné látky Studená kuchyňa, pečenie a varenie

HISTÓRIA
Už v období 8 000 pred n. l.


Podľa zachovaných písomností je zrejmé, že trstinová šťava bola obľúbeným sladidlom už v období 8 000 rokov pred našim letopočtom. Napriek tomu, že bola spočiatku iba divo rastúcou rastlinou, vzhľadom na toľko výnimočnú chuť bola veľmi rýchlo domestikovaná a spracovávaná na jej ľahko skladovateľnú formu, sušenú trstinovú šťavu.

1667993991-1659515546-jaggery-

ZLOŽENIE
Maximálne množstvo vitamínov, minerálov a ďalších telu prospešných látok


Sušená trstinová šťava je 100% prírodným sladidlom. Trstina, z ktorej je rapadura získavaná, rastie prirodzene a bez ľudského zásahu, ako je prihnojovanie či iné chemické ošetrenie. Vďaka tradičnému spôsobu spracovania a vynechania procesu rafinácie si zachováva maximálne množstvo vitamínov, minerálov a ďalších telu prospešných látok.

POUŽITIE
Do kaší, jogurtov, pudingov, RAW dezertov…


Sušená trstinová šťava, známa aj ako Rapadura či Panela disponuje bohato karamelovou farbou a prirodzene sladkou chuťou s príjemným medovo-ovocným nádychom. Osladiť si zje môžete kaše, jogurty, pudingy a RAW dezerty.

Je vhodná aj na pečenie a varenie.

1590065635-BEWIT-JAGGERY-POWDER-1186

ODPORÚČANÉ SKLADOVANIE


Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

KRAJINY PÔVODU


India

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.