BrainMax Lipozomálny Antistres komplex, 200 ml

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Antistress komplex je určený tým, ktorí na sebe pociťujú príznaky stresu, napätia, duševného vyhorenia, fyzickej únavy alebo poruchy spánku spojené so stresom alebo vyčerpaním. Všetky účinné látky sú zabalené do lipozómov, vďaka ktorým majú oveľa lepšiu vstrebateľnosť a výhodou je tiež jednoduché užívanie aj pre tých, ktorí majú problém s prehĺtaním kapsúl.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
37 €    
Kód tovaru 1134
Značka Brainmax
Kategória Minerály a stopové prvky
 

Prečo zvoliť Antistres Complex?

Antistress komplex je vysoko vstrebateľná zmes látok, ktoré priaznivo pôsobia na duševnú rovnováhu, minimalizujú stres, zlepšujú spánok a podporujú dobrú náladu. Komplex obsahuje extrakt z šafranu a ashwagandhu pre maximálnu duševnú pohodu.

  • Prispieva k vitalite a duševnému zdraviu 2.
  • Podporuje kvalitnejší spánok 2.
  • Podporuje duševnú relaxáciu 2 a dobrú náladu 1.
  • Redukuje stres. 2  

 

32686-2_8594190031972-antistress-complex-2-min

Pre lepšiu náladu a pokojný spánok - Extrakt z šafranu Affron®

Affron® je patentovaný extrakt z šafranu. Samotný šafran má dlhú históriu užívania pri problémoch, ktoré sú spojené s našou duševnou stránkou. Pomáha k lepšej nálade, znižuje stres a úzkosti.

safran velka

Zmiernenie stresu a psychická odolnosť - Extrakt z Ashwagandhy KSM-66

Ashwagandha je jedna z najúčinnejších bylín ajurvédskej medicíny, kde má svoje hlboké korene. Jej schopnosť je predovšetkým zmierniť stres, fyzické aj duševné vypätie a podporiť životnú vitalitu, rovnako ako optimalizovať hormonálny systém, ktorý môže byť vysokou mierou stresu narušený. Špeciálny patentovaný bioaktívny extrakt z Ashwagandy obsahuje najvyššiu kvalitu bioaktívnych látok a viac ako 16% witanolidov. A je to práve množstvo withanolidov, ktoré sú hlavným ukazovateľom kvality ashwagandhy. Bežne dostupné kapsulové formy majú do 5% withanolidov.

ashwagandha detail

Bezproblémový priechod cez steny buniek vďaka lipozomálnej technológii

Komplex je zapuzdrený v nanočasticach zvaných lipozómy a vďaka tomu dokáže prejsť cez stenu tenkého čreva a dostať sa do krvného riečišťa. Lipozómy jednoducho povedané dokážu zapuzdriť nutrient a tým ho chrániť pred poškodením žalúdočnými kyselinami, čím by sa znížila jeho vstrebateľnosť v bunkách. Akonáhle je vitamín takto zapuzdrený, nemôže uniknúť z lipozómu, kým nie je táto dvojitá vrstva narušená.

liposomalni technologie_glutathion_infografika_sk

Odporúčané dávkovanie

1 čajovú lyžičku vmiešajte do 1 dcl vody, džúsu alebo čaju a vypite. Nepite čistý koncentrát.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.