SLIDE4EVER Silicone Lube 150ml lubrikačný gél na silikónovej báze

 
Zväčšiť
 
 • 1 z 2

Lubrikačný gél na silikónovej báze pre extrémne a dlhotrvajúce zvlhčenie. Vhodný pre použitie aj pod vodou.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 30 €
Ušetríte 2 € (–6 %)
28 €    
Kód tovaru S4E
Značka Lovely Lovers
Kategória Lubrikačné gély
 

Veľmi efektívny a dlhodobo zvlhčujúci intímny gél na báze silikónu

Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu zaisťuje optimálny sklz, aby sa zabránilo odieraniu a podráždeniu a to aj v tých najextrémnejších podmienkach (napr. pod vodou). Vďaka správnej hydratácii zvyšuje pocit rozkoše pre oboch partnerov. Ideálne pri problémoch s nedostatočným zvlhčením intímnych miest.

Výhody silikónového lubrikantu SLIDE4EVER:

 • dlhotrvajúca vlhkosť
 • možné použiť aj pod vodou
 • zaručuje extrémny preklz
 • bezpečný pre citlivú pokožku intímnych zón
 • bráni treniu a podráždeniu

Vzhľadom ku všetkým týmto výhodám je SLIDE4EVER odporúčaný pre každého, kto má pocit, že gély na báze vody nie sú dostatočné.

Pre koho je určený?

SLIDE4EVER Silikón Lube je špeciálne navrhnutý pre všetkých, ktorí ocenia dlhodobé zvlhčenie bez ohľadu na podmienky. Gél sa dokonale hodí na:

Použitie vo vode: Gél na silikónovej báze sa tak ľahko nezmyje, ako gély na vodnej báze. Preto ho možno použiť v sprche alebo vo vani.

Styk a masáž: Vďaka extrémnej klzkosti uspokojí aj tých najnáročnejších.

Fisting, análny sex a ďalšie: Vďaka svojej extrémnej klzkosti a výdrži je vhodný pre sexuálne hry, ako je fisting, análny sex a ďalšie.

 

Ak si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:

 • má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi
 • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
 • je účinný
 • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín
 • overený stovkami spokojných klientov

 

Návod na použitie

POKYNY NA POUŽITIE: Otočte pumpičku do pozície "OPEN". Aplikujte zamýšľané množstvo gélu na intímne miesta. Môžete niekoľkokrát opakovať. Gél môže byť používaný s kondómom a erotickým príslušenstvom. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Nepoužívajte gél, ak ste na neho alergický.

Šikovná fľaštička s dávkovačom

Vďaka použitému veľmi kvalitnému dávkovaču možno množstvo gélu presne odmeriavať. Pumpička má funkciu OPEN / CLOSE zabraňujúca prípadnému vyliatiu obsahu. Fľaštička, v ktorej sa gél nachádza, je vyrobená z materiálu odolného proti mechanickému poškodeniu, vďaka čomu sa nemusíte báť, že sa pri páde rozbije.

Lovely Lovers - vášnivá láska ...

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín užívateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.