AQUA SLIDE Oil Lube 50ml lubrikačý gél na báze vody

 
Zväčšiť
 
 • 1 z 3

Unikátny lubrikačý gél na báze vody s vlastnosťami olejčeka. Veľmi klzký zvlhčujúci gél bráni oderom. Vhodný aj na masáž.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 19 €
Ušetríte 2 € (–10 %)
17 €    
Kód tovaru LUB01
Značka Lovely Lovers
Kategória Lubrikačné gély
 

Najklzkejší lubrikant na trhu!

Veľmi klzký zvlhčujúci gél s účinnosťou olejčeka. Je vyrobený na vodnej báze, vďaka tomu nenecháva škvrny. Dokonalý pre intímnu masáž, predohru a akýkoľvek styk. Vďaka novátorskému zloženiu je výnimočne klzký a predchádza tak vzniku odrenín a podráždenia. Vďaka správnemu zvlhčeniu zvyšuje prežitok oboch partnerov. Výťažok z aloe upokojuje. Ideálne pri probléme nedostatočne zvlhčených intímnych partií. Vďaka vysokej výnosnosti stačí balenie na veľmi dlho!

Výhody AQUA SLIDE Oil Lube:

 • klzký a vydatný ako olejček – jediný produkt svôjho druhu na trhu!
 • ideálny na intímnu masáž, a nielen tú... :-)
 • nezanechává škvrny
 • bezpečný pre jemnú pokožku intímnych partií
 • výťažok z aloe predchádza vzniku odrenín a podráždenia
 • môže sa použiť zároveň s prezervatívom a erotickými pomôckami

 

Čím prospieva výťažok z aloe?

Najnovšie výskumy potvrdili, že výťažok z aloe upokojuje, pretože obsahuje celý rad minerálnych látok, napr. Vápnik, sodík, železo, draslík, chróm, magnézium, mangán, meď alebo zinok. Navyše obsahuje vitamíny A, B1, B2, B5, B12, C a E. Vďaka tomu nedochádza k podráždeniu ani po intenzívnych hrátkach.

V čom je najlepší?

AQUA SLIDE Oil Lube je vytvorený pre všetkých, ktorí v priebehu milostného aktu chcú dostatočné zvlhčenie. Môžeme však určiť niekoľko hlavných spôsobov použitia gélu, ktoré ho odlišujú od iných výrobkov:

 • dlhá predohra - vďaka extrémnej výdatnosti sa ideálne hodí na dlhé a vášnivé maznanie
 • intenzivny milostný akt - olejček poskytuje výdatné zvlhčenie i najnáročnejším milencom
 • intimna masáž - vďaka vyskúšanému a bezpečnému zloženiu obohatenému o výťažok z aloe je gel doporučený k masáži intýmnych partií, pretože nedráždi a obsiahnuté aloe ukľudňuje pokožku

Ak si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:

 • má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi
 • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
 • je účinný
 • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín
 • overený stovkami spokojných klientov

 

Lubrikant na báze vody

Nenechajte sa podvádzať. Prečo používať mastné oleje, ktoré zanechávajú škvrny, keď existuje AQUA SLIDE Oil Lube - intímny gél, ktorý je vyrobený na vodnej báze, čo je bezpečné pre pokožku, nespôsobuje podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže sa používať súčasne s prezervatívom či erotickými pomôckami.

Návod na použitie

POUŽITIE: Naneste požadované množstvo gélu na intímne partie. Môže byť nanesené opakovane. Gél môže byť použitý zároveň s prezervatívom či erotickými pomôckami. Pred prvým použitím naneste malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. V prípade podráždenia nepoužívajte.

Lovely Lovers – vášnivá láska…

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín užívateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.