ALOE VERA 150ml lubrikačný gél

 
Tip Zväčšiť
 
 • 1 z 3

Upokojúci intímny lubrikčný gél, obsahuje výťažok s ALOE, na báze vody, nezanecháva škvrny, pomáha proti odreniu a zápalom.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 19 €
Ušetríte 2 € (–10 %)
17 €    
Kód tovaru LUB02
Značka Lovely Lovers
Kategória Lubrikačné gély
 

Upokojúcí intimný lubrikant s Aloe Vera na vodnej báze

Upokojujúci intímny gél na vodnej báze. Výdatný, nešpiní, hodvábne hladký zvlhčujúci gél. Zabezpečí optimálnu klzkosť, takže predchádza vzniku odrenín a podráždeniu. Vďaka obsahu výťažku z aloe upokojuje. Vďaka správnemu zvlhčeniu zvyšuje vnímanie prežitku oboch partnerov. Ideálne v prípade nedostatočného zvlhčenia intímnych miest. Navyše znižuje riziko infekcie a pôsobí protizápalovo. Je veľmi jemný a zároveň výdatný. Už malé množstvo odstráni problém nedostatočného zvlhčenia intímnych partií.

Čo poskytuje výťažok z aloe?

Najnovšie výskumy potvrdili účinnosť výťažku z aloe, pretože obsahuje celý rad minerálnych látok, napr. vápnik, železo, draslík, chróm, magnézium, mangán, meď a zinok. Navyše obsahuje vitamíny A, B1, B2, B5, B12, C a E.

Vďaka tomuto ALOE VERA Lube pôsobí:

 • proti bolesti (prírodná kyselina salicylová, magnézium laktát)
 • protizápalovo (kampesterol, bradykinin)
 • antibakteriálne (fenol, kyselina škoricová, lupeol, zlúčeniny síry)
 • urýchľuje proces hojenia rán vnútorných i vonkajších
 • posiluje prirodzené mechanizmy ochrany organizmu
 • stimuluje rast a obnovu pokožky
 • zvlhčuje a regeneruje pokožku
 • pomáhá v boji proti akné

Vzhľadom na uvedené prednosti bola dreň z aloe pridaná do jemného a silne zvlhčujúceho intímneho gélu ALOE VERA Lube.

V čom je najlepší?

Lovely Lovers ALOE VERA Lube je vyrobený pre všetkých, ktorí požadujú zvlhčenie a ochranu jemnej pokožky v priebehu milostného aktu. Hlavné použitie gélu, ktoré ho odlišuje od ostatných produktov:

 • upokojuje podráždenie - výťažok z aloe je ideálny v prípade podráždenia v intímnych partiách alebo ako prevencia pred nimi. Odteraz zabudnete na nepríjemné pálenie "po"
 • dlhá predohra - vďaka výnimočnej vydatnosti je ideálna na dlhé a vášnivé maznanie
 • intímnu masáž - vďaka bezpečnému zloženiu bohatému na výťažok z aloe odporúčame gél na masáž intímnych partií, pretože obsiahnuté aloe upokojuje pokožku

Ak si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:

 • má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi
 • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
 • je účinný
 • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín
 • overený stovkami spokojných klientov

Lubrikant na báze vody

Aloe Vera GEL je intímny prípravok vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže byť použitý zároveň s prezervatívom a erotickými doplnkami.

Návod na použitie

POKYNY NA POUŽITIE: Otočte pumpičku do pozície "OPEN". Aplikujte zamýšľané množstvo gélu na intímne miesta. Môžete niekoľkokrát opakovať. Gél môže byť používaný s kondómom a erotickými pomôckami. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Nepoužívajte gél, ak ste na neho alergický.

.

Šikovná fľaštička s dávkovačom

Vďaka použitému veľmi kvalitnému dávkovaču možno množstvo gélu presne odmeriavať. Pumpička má funkciu OPEN / CLOSE zabraňujúca prípadnému vyliatiu obsahu. Fľaštička, v ktorej sa gél nachádza, je vyrobená z materiálu odolného proti mechanickému poškodeniu, vďaka čomu sa nemusíte báť, že sa pri páde rozbije.

Lovely Lovers – vášnivá láska…

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín užívateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.