BEWIT BEWITELLA Merry Christmas BIO 370 ml

 
Novinka Zväčšiť
 

LAHODNÝ KRÉM Z KAKAOVÝCH BOBOV A ĎALŠÍCH SUPERPOTRAVÍN

Neodolateľne čokoládový a zároveň mimoriadne výživný krém s kúskami sušeného ovocia, ktorý chutí a vonia ako Vianoce. Výborný je na palacinky, lievance, vianočku alebo len tak na lyžičku. Pripraviť si z neho môžete aj originálne vegánske pečivo.

Všetky obsiahnuté suroviny sú BIO certifikované a 100% prírodné.

Špeciálna limitovaná edícia.

 

Dostupnosť Posielame do 5 dní
14 €    
Kód tovaru 1372
Značka Bewit
Kategória Kakaové výrobky
 

BEWITELLA MERRY CHRISTMAS – tak chutia Vianoce


Neodolateľne čokoládový krém s chuťou a vôňou Vianoc – to je naša BEWITELLA MERRY CHRISTMAS. Vďaka 100% prírodnému zloženiu a vyváženému pomeru RAW kakaových bôbov, prírodných sladidiel, ľanového proteínu a ďalších živinami nabitých, BIO certifikovaných superpotravín je krásne krémová, tak akurát sladká a zároveň mimoriadne výživná.

Výborná je na palacinky, lievance, vianočku alebo len tak na lyžičku. Pripraviť si z nej môžete aj originálne vegánske pečivo.

Špeciálna limitovaná edícia.

1697715535-BEWITELLA-MERRY-CHRISTMAS-1-

8 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ BEWITELLU MERRY CHRISTMAS

  • Zloženie doplnené o vysoko prospešné látky červenej repy.
  • Je výhradne zo 100% prírodných, BIO certifikovaných surovín tej najvyššej kvality.
  • 100% nadchne všetkých vegetariánov a vegánov.
  • Nenájdete v nej žiadne syntetické farbivá, plnidlá, stabilizátory,…
  • Teplota procesu spracovania kakaových bôbov neprekračuje 42 °C.
  • Vyrába sa malosériovo v našom výrobnom závode v Ostrave.
  • Pestovanie, výroba, testovanie aj kontrola zahŕňa vysoký podiel ručnej práce.
  • Každá Bewitella je vyrábaná s láskou a láskavou starostlivosťou všetkých zúčastnených.

 

KAKAOVÉ BOBY – NENAHRADITEĽNÝ ZÁKLAD VŠETKÝCH BEWITELL


Základnou zložkou Bewitell sú 100% prírodné BIO RAW fermentované nepražené kakaové bôby. Po samotnom sušení na slnku sa tieto kakaové bôby zbavujú šupiek a drvia sa na nibsy. Tie sa následne aj s ostatnými surovinami melú na jednotnú hmotu – výslednú Bewitellu, a to doteraz tým najšetrnejším spôsobom.

Samotné nepražené kakaové bôby sú významným zdrojom nielen širokého spektra vitamínov, minerálov a cenných fytonutrientov, ale aj akostného kakaového masla, rastlinných proteínov a účinných antioxidantov. Okrem toho sú takto kvalitné kakaové bôby najlepším prírodným zdrojom veľkého množstva ľahko stráviteľného horčíka a potrebnej organickej síry.

BEWITELLA JE STÁLE ŽIVÁ


Šetrné zaobchádzanie, 100% prírodné suroviny a nízke teploty spracovania. To je kombinácia, pri ktorej si Bewitella zachováva maximálne množstvo vitálnych enzýmov = je stále živá.

Dôkazom tejto živosti môžu byť aj mierne enzymatické zmeny textúry a vône. A to napriek tomu, že zloženie Bewitell je úplne nemenné... Aj vo voľnej prírode sú tieto zmeny úplne prirodzené a žiadané.

1697715529-BEWITELLA-MERRY-CHRISTMAS-2-

BEZ TEMPERÁCIE A S PATINOU NA POVRCHU


Aby sme dodržali zásady RAW výrobku, vynecháva sa počas výroby takzvaná temperácia. Tá spravidla prebieha pri teplotách okolo 47 °C a viac. Kakaové a bambucké maslo potom prirodzene vytvára pomerne stabilné ostrohranné kryštáliky a čiastočne uvoľnený tuk môže vyvstávať na povrch výrobku = vzniká patina.

ÚPLNE UNIKÁTNA VÝROBA BEWITELL


Výrobky BEWIT® BEWITELLA spĺňajú všetky RAW zásady – s tou najšetrnejšou technológiou súčasnosti regulujeme teplotu výrobného procesu tak, aby nepresiahla 42 °C. Tým zabraňujeme stratám cenných, tepelne labilných látok a prirodzene obsiahnutých enzýmov = zbytočne neznehodnocujeme výsledný produkt.

BEWIT® BEWITELLA MERRY CHRISTMAS OBSAHUJE:


Zloženie: BIO RAW Kakaové bôby (25%), BIO Sušená trstinová šťava, BIO Slnečnicový olej, BIO Kokosová smotana prášok, BIO RAW Hrozienka sultana, BIO RAW Moruša biela, BIO Bambucké maslo, BIO RAW Rohovník obyčajný (Ka (Karob) pražený, BIO Ľanový proteín, BIO RAW Konopné semienko, BIO RAW Škorica, BIO RAW Kardamovník obyčajný (Zelený kardamóm), BIO RAW Klinčeky, BIO RAW Červený pomaranč esenciálny olej.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.