BEWIT BEWITELLA Kids BIO 370 ml

 
Novinka Zväčšiť
 

LAHODNÝ KRÉM Z KAKAOVÝCH BOBOV A ĎALŠÍCH SUPERPOTRAVÍN PRE DETI

Neodolateľne čokoládový, voňavý a zároveň mimoriadne výživný krém obohatený o vysoko prospešné látky šípok a žihľavy. Výborný je na palacinky, lievance, toasty, sušienky aj do kaše či pudingu.

Všetky obsiahnuté suroviny sú BIO certifikované a 100% prírodné.

Vyvinuté špeciálne pre deti vo veku od 3 rokov.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
14 €    
Kód tovaru 1369
Značka Bewit
Kategória Kakaové výrobky
 

BEWITELLA KIDS – mimoriadne výživný krém vyvinutý špeciálne pre deti


Neodolateľne čokoládový krém s jemne pomarančovým nádychom obohatený o vysoko prospešné látky šípok a žihľavy – to je naša BEWITELLA KIDS. Vďaka 100% prírodnému zloženiu a vyváženému pomeru RAW kakaových bôbov, prírodných sladidiel, ľanového proteínu a ďalších živinami nabitých, BIO certifikovaných superpotravín je krásne krémová, jemná, tak akurát sladká a zároveň mimoriadne výživná.

Výborná je na palacinky, lievance, toasty a sušienky. Na zjemnenie ju môžete pridať aj do kaší a pudingov.

Vyvinutá špeciálne pre deti, vo veku od 3 rokov.

1675691256-BIO-BEWITELLA-KIDS-1

8 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ BEWITELLU KIDS

  • Zloženie doplnené o vysoko prospešné látky červenej repy.
  • Je výhradne zo 100% prírodných, BIO certifikovaných surovín tej najvyššej kvality.
  • 100% nadchne všetkých vegetariánov a vegánov.
  • Nenájdete v nej žiadne syntetické farbivá, plnidlá, stabilizátory,…
  • Teplota procesu spracovania kakaových bôbov neprekračuje 42 °C.
  • Vyrába sa malosériovo v našom výrobnom závode v Ostrave.
  • Pestovanie, výroba, testovanie aj kontrola zahŕňa vysoký podiel ručnej práce.
  • Každá Bewitella je vyrábaná s láskou a láskavou starostlivosťou všetkých zúčastnených.

 

KAKAOVÉ BOBY – NENAHRADITEĽNÝ ZÁKLAD VŠETKÝCH BEWITELL


Základnou zložkou Bewitell sú 100% prírodné BIO RAW fermentované nepražené kakaové bôby. Po samotnom sušení na slnku sa tieto kakaové bôby zbavujú šupiek a drvia sa na nibsy. Tie sa následne aj s ostatnými surovinami melú na jednotnú hmotu – výslednú Bewitellu, a to doteraz tým najšetrnejším spôsobom.

Samotné nepražené kakaové bôby sú významným zdrojom nielen širokého spektra vitamínov, minerálov a cenných fytonutrientov, ale aj akostného kakaového masla, rastlinných proteínov a účinných antioxidantov. Okrem toho sú takto kvalitné kakaové bôby najlepším prírodným zdrojom veľkého množstva ľahko stráviteľného horčíka a potrebnej organickej síry.

BEWITELLA JE STÁLE ŽIVÁ


Šetrné zaobchádzanie, 100% prírodné suroviny a nízke teploty spracovania. To je kombinácia, pri ktorej si Bewitella zachováva maximálne množstvo vitálnych enzýmov = je stále živá.

Dôkazom tejto živosti môžu byť aj mierne enzymatické zmeny textúry a vône. A to napriek tomu, že zloženie Bewitell je úplne nemenné... Aj vo voľnej prírode sú tieto zmeny úplne prirodzené a žiadané.

1674469091-bewitella-7-4-3

BEZ TEMPERÁCIE A S PATINOU NA POVRCHU


Aby sme dodržali zásady RAW výrobku, vynecháva sa počas výroby takzvaná temperácia. Tá spravidla prebieha pri teplotách okolo 47 °C a viac. Kakaové a bambucké maslo potom prirodzene vytvára pomerne stabilné ostrohranné kryštáliky a čiastočne uvoľnený tuk môže vyvstávať na povrch výrobku = vzniká patina.

ÚPLNE UNIKÁTNA VÝROBA BEWITELL


Výrobky BEWIT® BEWITELLA spĺňajú všetky RAW zásady – s tou najšetrnejšou technológiou súčasnosti regulujeme teplotu výrobného procesu tak, aby nepresiahla 42 °C. Tým zabraňujeme stratám cenných, tepelne labilných látok a prirodzene obsiahnutých enzýmov = zbytočne neznehodnocujeme výsledný produkt.

BEWIT® BEWITELLA KIDS OBSAHUJE:


Zloženie: BIO RAW Kakaové bôby (28%), BIO Sušená trstinová šťava, BIO Slnečnicový olej, BIO Kokosová smotana prášok, BIO Bambucké maslo, BIO RAW Rohovník obyčajný (Karob), BIO Rohovník obyčajný (Karob) pražený, BIO RAW Konopné semienko, BIO RAW Ruža šípková, BIO RAW Žihľava dvojdomá, BIO RAW Červený pomaranč esenciálny olej.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.