Esenciálny olej BEWIT LOVE

Kód: 537
Novinka
Značka: Bewit
41 €
Momentálne nedostupné

ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV, 15 ML

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojím synergickým pôsobením podporuje lásku a môže pomôcť pri ochrane pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho i vnútorného prostredia. Môže podporovať a harmonizovať na úrovni tela, mysle i ducha.

Detailné informácie

Podrobný popis

"All you need is love", všetko čo potrebuješ je láska, sa spieva v známej piesni od Beatles. Love, láska. Jedno krátke slovo, ktoré môže v mysli rôznych ľudí vyvolať rôzne významy a obrazy. Starí Gréci vo svojom jazyku dokázali lepšie rozlišovať a pre slovo láska používali rôzne výrazy. Eros pre osobné lásku milencov, storge pre lásku príbuzenskú, Filia pre lásku priateľskú, filantrop pre lásku k ľudstvu, Agapé pre lásku bezpredmetnou, lásku, ktorá je stavom bytia. Vzácne esenciálne oleje v tejto zmesi, energetizovanej v procese pyramidizovania, môžu vďaka synergii mnohých stoviek svojich jednotlivých komponentov a vďaka svojim vysokým frekvenciám dopomáha v procese obrátenia pozornosti do vnútra a otvorenie vlastného srdca. Každý z nás, či už vedome, alebo nevedome kráča po tete chodníku vlastného sebapoznania a sebenaplnenia. Používanie vlastnej vôle a aktivity sú nutnosťou. Paul Brunton k tejto téme napísal krásne vyjadrenie: "Dve veci sa požadujú od človeka skôr, než sa v ňom prejaví Milosť. Prvá je schopnosť ju prijímať. Druhou je spolupráca s ňou. Pre tú prvý musí pokoriť ego, pre druhú ho musí očistiť. "Lásku vo svojich srdciach máme všetci. Jej prepojenie a vyváženie s inteligenciou vedie k múdrosti. 

Zloženie (INCI)
Geránia (Pelargónia) (Pelargonium graveolens oil)* 
Ylang ylang (Cananga odorata oil)* 
Citrón (Citrus limonum oil)* 
BEWIT GURJUM BALSAM (Dipterocarpus turbinatus oil)* 
Červený pomaranč (Citrus sinensis oil)* 
Pačuli (Pogostemon cablin oil)* 
Palmarosa (Cymbopogon martinii oil)* 
Céder himalájsky (Cedrus deodara oil)* 
Ružové drevo (Aniba rosaeodora oil)* 
Myší chvost (Rebríček) (Achillea millefolium oil)* 
Kadidlo (Boswellia serrata oil)* 
Svaté dřevo (Bursera graveolens oil)* 
Rumanček kamilkový (Matricaria chamomilla oil)* 
Vetiver (Vetiveria zizanoides oil)* 
Santal(Santalum Album oil)* 
Kadidlo Carteri (Boswellia carterii oil)* 
Řebříček modrý (Achillea millefolium oil)* 
Myrha (Commiphora myrrha oil)* 
Ruža (Rosa centifolia oil)* 
Růže Damascenská (Rosa damascena oil)*

*CTEO – Certified Therapeutic Essential Oils


100% čisté a prírodné esenciálne oleje BEWIT v CTEO kvalite sú jedným z najcennejších darov prírody na tejto planéte. Ľudstvo používa esenciálne oleje tisíce rokov. V biblii sú spomenuté približne na tristo miestach. Boli a sú súčasťou mnohých terapeutických systémov.

Najslávnejší lekár staroveku a "otec medicíny", zakladateľ racionálneho lekárstvo Hippokrates odporúčal každý deň vonnú kúpeľ. Viac ako sto rokov sa pôsobenie esenciálnych olejov venuje veda aromaterapie. Boli a sú predmetom skúmania desiatok tisíc vedeckých štúdií. Bezpočet ľudí pocítilo a ocenilo ich pomoc. Mnohí o nich hovoria v superlatívoch. Treba ale rešpektovať ich silu. Sú to prírodné koncentráty, ktoré by mohli v prípade nadmerného, ​​alebo neodborného používania pôsobiť nerovnovážne aj škodlivo. Pre mnoho užívateľov je veľmi dobrý, účinný a bezpečný spôsob používania pomocou ultrasonických difúzorov. Do difuzéra nalejte vodu, pridajte 5 - 10 kvapiek esenciálneho oleja a nechajte na seba pôsobiť nádherný svet vôní, prírody a harmónie. Vyberte si z ponuky BEWIT difuzér, ktorý sa vám páči a vyhovuje vám svojimi parametrami.


Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná, dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na koži. Chráňte pred deťmi.

Informácie uvedené na tomto webe sú prezentované iba so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania. Nie sú určené ako náhrada individuálneho vzťahu s lekárom alebo kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Cieľom nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Ak ste práve v lekárskej starostlivosti, alebo v akomkoľvek lekárskom ošetrení, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny vo vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Uvedené informácie nie sú mienené ako lekárske rady, ale skôr ako zdieľanie vedomostí a informácií. Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Uvedené vyhlásenie nebolo hodnotené regulačnými orgánmi. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než si niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

Esenciálne oleje a vône

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie