Esenciálny olej BEWIT LOVE

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 2

ZMES ESENCIÁLNYCH OLEJOV, 15 ML

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojím synergickým pôsobením podporuje lásku a môže pomôcť pri ochrane pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho i vnútorného prostredia. Môže podporovať a harmonizovať na úrovni tela, mysle i ducha.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
41 €    
Kód tovaru 537
Značka Bewit
Kategória Esenciálne oleje a vône
 

"All you need is love", všetko čo potrebuješ je láska, sa spieva v známej piesni od Beatles. Love, láska. Jedno krátke slovo, ktoré môže v mysli rôznych ľudí vyvolať rôzne významy a obrazy. Starí Gréci vo svojom jazyku dokázali lepšie rozlišovať a pre slovo láska používali rôzne výrazy. Eros pre osobné lásku milencov, storge pre lásku príbuzenskú, Filia pre lásku priateľskú, filantrop pre lásku k ľudstvu, Agapé pre lásku bezpredmetnou, lásku, ktorá je stavom bytia. Vzácne esenciálne oleje v tejto zmesi, energetizovanej v procese pyramidizovania, môžu vďaka synergii mnohých stoviek svojich jednotlivých komponentov a vďaka svojim vysokým frekvenciám dopomáha v procese obrátenia pozornosti do vnútra a otvorenie vlastného srdca. Každý z nás, či už vedome, alebo nevedome kráča po tete chodníku vlastného sebapoznania a sebenaplnenia. Používanie vlastnej vôle a aktivity sú nutnosťou. Paul Brunton k tejto téme napísal krásne vyjadrenie: "Dve veci sa požadujú od človeka skôr, než sa v ňom prejaví Milosť. Prvá je schopnosť ju prijímať. Druhou je spolupráca s ňou. Pre tú prvý musí pokoriť ego, pre druhú ho musí očistiť. "Lásku vo svojich srdciach máme všetci. Jej prepojenie a vyváženie s inteligenciou vedie k múdrosti. 

Zloženie (INCI)
Geránia (Pelargónia) (Pelargonium graveolens oil)* 
Ylang ylang (Cananga odorata oil)* 
Citrón (Citrus limonum oil)* 
BEWIT GURJUM BALSAM (Dipterocarpus turbinatus oil)* 
Červený pomaranč (Citrus sinensis oil)* 
Pačuli (Pogostemon cablin oil)* 
Palmarosa (Cymbopogon martinii oil)* 
Céder himalájsky (Cedrus deodara oil)* 
Ružové drevo (Aniba rosaeodora oil)* 
Myší chvost (Rebríček) (Achillea millefolium oil)* 
Kadidlo (Boswellia serrata oil)* 
Svaté dřevo (Bursera graveolens oil)* 
Rumanček kamilkový (Matricaria chamomilla oil)* 
Vetiver (Vetiveria zizanoides oil)* 
Santal(Santalum Album oil)* 
Kadidlo Carteri (Boswellia carterii oil)* 
Řebříček modrý (Achillea millefolium oil)* 
Myrha (Commiphora myrrha oil)* 
Ruža (Rosa centifolia oil)* 
Růže Damascenská (Rosa damascena oil)*

*CTEO – Certified Therapeutic Essential Oils


100% čisté a prírodné esenciálne oleje BEWIT v CTEO kvalite sú jedným z najcennejších darov prírody na tejto planéte. Ľudstvo používa esenciálne oleje tisíce rokov. V biblii sú spomenuté približne na tristo miestach. Boli a sú súčasťou mnohých terapeutických systémov.

Najslávnejší lekár staroveku a "otec medicíny", zakladateľ racionálneho lekárstvo Hippokrates odporúčal každý deň vonnú kúpeľ. Viac ako sto rokov sa pôsobenie esenciálnych olejov venuje veda aromaterapie. Boli a sú predmetom skúmania desiatok tisíc vedeckých štúdií. Bezpočet ľudí pocítilo a ocenilo ich pomoc. Mnohí o nich hovoria v superlatívoch. Treba ale rešpektovať ich silu. Sú to prírodné koncentráty, ktoré by mohli v prípade nadmerného, ​​alebo neodborného používania pôsobiť nerovnovážne aj škodlivo. Pre mnoho užívateľov je veľmi dobrý, účinný a bezpečný spôsob používania pomocou ultrasonických difúzorov. Do difuzéra nalejte vodu, pridajte 5 - 10 kvapiek esenciálneho oleja a nechajte na seba pôsobiť nádherný svet vôní, prírody a harmónie. Vyberte si z ponuky BEWIT difuzér, ktorý sa vám páči a vyhovuje vám svojimi parametrami.


Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná, dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na koži. Chráňte pred deťmi.

Informácie uvedené na tomto webe sú prezentované iba so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania. Nie sú určené ako náhrada individuálneho vzťahu s lekárom alebo kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Cieľom nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Ak ste práve v lekárskej starostlivosti, alebo v akomkoľvek lekárskom ošetrení, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny vo vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Uvedené informácie nie sú mienené ako lekárske rady, ale skôr ako zdieľanie vedomostí a informácií. Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Uvedené vyhlásenie nebolo hodnotené regulačnými orgánmi. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než si niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

Esenciálne oleje a vône

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.