BrainMax NO Booster Extreme, Arginin, Citrulin, Ornitin, 510 g

 
Novinka Zväčšiť
 

NO čiže oxid dusnatý je signálnou molekulou vznikajúcou v našom organizme a pôsobí ako vazodilatátor (rozťahuje cievy), ktorý pomáha regulovať tok krvi do každej časti tela. Lepšie prekrvenie každej časti tela so sebou prináša viac kyslíka aj optimálny prísun živín do orgánov a tkanív. Oxid dusnatý ovplyvňuje funkciu skutočne všetkých telesných orgánov, vrátane pľúc, pečene, obličiek, žalúdka, genitálií a samozrejme srdca.

V roku 1992 bol oxid dusnatý vyhlásený časopisom Science molekulou roku. V roku 1998 bola za objav mechanizmu účinku NO v našom tele udelená profesorovi Ignarrovi Nobelova cena.

NO Booster je komplex 3 aminokyselín v stabilnej forme, ktoré podporujú produkciu oxidu dusnatého. Tento komplex je vhodný pre športovcov, ktorí chcú podporiť svalovú pumpu a zlepšiť svoj športový výkon, ale aj pre jedincov, ktorí nešportujú, ale chcú čerpať všetky výhody spojené s oxidom dusnatým. Produkt neobsahuje žiadne balastné látky.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
44 €    
Kód tovaru 1152
Značka Brainmax
Kategória Aminokyseliny
 

BrainMax NO Booster Extreme, Arginin (AAKG) + Citrulin (malát) + Ornitin (OAKG) 510 g

NO Booster je komplex 3 aminokyselín v stabilných a pre telo lepšie využiteľných formách, ktorého hlavnou funkciou je simulovanie produkcie oxidu dusnatého v organizme. Veľmi potentná formula, ktorá obsahuje arginín vo forme alfaketoglutarátu AAKG, citrulín vo forme malátu a ornitín taktiež vo forme alfaketoglutarátu OKG. Tento komplex je navrhnutý nielen pre športovcov a bodybuilderov na svalovú pumpu, ale aj pre jedincov, ktorí chcú optimalizovať krvný tlak, obeh a celkovo zlepšiť prekrvenie orgánov.

Čo je oxid dusnatý?

Oxid dusnatý, skrátene NO je signálna molekula, ktorá sa bežne vyskytuje v našom tele a jej hlavnou funkciou je uvoľnenie hladkého svalstva a ciev. NO pomáha rozťahovať cievy pre lepší prietok krvi nielen do srdca, ale do každého orgánu a tkaniva v našom tele. Lepšie prekrvenie so sebou nesie lepšiu výživu a okysličenie tkanív. Následkom roztiahnutia ciev je aj optimalizácia krvného tlaku a obehu.

brainmax booster blog-infografika brainmarket SK

Komplex 3 aminokyselín pre oxid dusnatý

BrainMax NO Booster Extreme je kombináciou 3 pre telo stabilných a využiteľných aminokyselín, ktorým sú arginín vo forme alfaketoglutarátu AAKG, citrulín vo forme malátu a ornitínu vo forme alfaketoglutarátu. Táto kombinácia má jasný cieľ: Navýšiť hladinu oxidu dusnatého v tele a priniesť pre užívateľov maximálne výhody spojené so zvýšenou hladinou oxidu dusnatého.

Pre koho je BrainMax NO Booster vhodný?

 • Pre bodybuilderov na dosiahnutie maximálnej svalovej pumpy.
 • Pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoj výkon, oddialiť únavu a zlepšiť regeneráciu.
 • Pre jedincov zameraných na optimalizáciu krvného tlaku.
 • Pre jedincov zameraných na kardiovaskulárne zdravie a prekrvenie orgánov.

 

Pre koho BrainMax NO Booster nie je vhodný?

 • Pre jedincov užívajúcich lieky na riedenie krvi.

 

36840

Ako NO Booster používať?

 1. 2 odmerky (17 g) do 2 dcl vody 30 minút pred tréningom alebo kedykoľvek počas dňa.
 2. V prípade, že by vás po 2 odmerkách bolela hlava, rozložte dávku na 1 odmerku ráno a 1 odmerku večer.

 

V roku 1998 dostal Dr. Ignarro za objav mechanizmu účinku oxidu dusnatého v našom tele Nobelovu cenu. Dr. Ignarro zasvetlil tejto zázračnej molekule 30 rokov svojej profesijnej kariéry. Na základe poznatkov Dr. Ignarra o stimulácii hladiny oxidu dusnatého sme vymysleli BrainMax NO Booster vďaka, ktorému otvoríme cestu k zdraviu ďalším ľuďom, ku ktorým sa ešte posolstvo Dr. Ignarra nedostalo.

mceclip0-67

Prednosti BrainMax NO Booster

 • Navrhnuté podľa poznatku Dr. Ignara, ktorý za objav mechanizmu účinku NO získal Nobelovu cenu.
 • Komplex 3 veľmi stabilných a účinných aminokyselín: AAKG, citrulín malát, OKG.
 • Maximálna svalová pumpa a prekrvenie.
 • Zvyšuje fyzickú výkonnosť a odďaľuje únavu.
 • Regenerácia: lepšie zásobovanie tkanív kyslíkom a živinami.
 • Vhodné nielen pre športovcov, ale aj pre jedincov zameraných na kardiovaskulárne zdravie.
 • Produkt neobsahuje žiadne balastné látky.
 • Vhodné pre vegánov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.