BrainMax Creatine (Creapure®), Kreatín monohydrát, 500 g

 
Novinka Zväčšiť
 

Creatine Creapure ® je najčistejší a najkvalitnejší kreatín monohydrát na trhu. Kreatín je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme. Najviac ho nájdeme vo svalových bunkách (95%), kde sa podieľa na prenose a tvorbe energie. Kreatín si z časti naše telo tvorí samo, malé množstvo kreatínu prijímame aj prostredníctvom našej výživy (najmä v mäse). Doplnenie kreatínu zvyšuje fyzickú výkonnosť a hladinu ATP, svalovú výbušnosť a silu, urýchľuje svalovú regeneráciu a podporuje ich rast. Kreatín môže mať pozitívny vplyv aj na mozgové funkcie a tiež eliminovať škody spôsobené zvýšeným kortizolom.

S viac ako 300 klinickými štúdiami je kreatín jedným z najviac preverených suplementov na trhu so športovou výživou. Kreatín je využívaný predovšetkým športovcami naprieč disciplínami. Produkt neobsahuje žiadne balastné látky a prímesi a je vhodný aj pre vegánov.

Dostupnosť Posielame do 5 dní
33 €    
Kód tovaru 1155
Značka Brainmax
Kategória Aminokyseliny
 

BrainMax Creatine (Creapure®), 500 g

Kreatín má dlhú históriu použitia najmä medzi silovými športovcami, pre ktorých je svalová výbušnosť a sila alfou aj omegou. Kreatín podporuje maximálny nárast čistej svalovej hmoty a akceleruje regeneráciu po fyzickej záťaži. Nedávne výskumy ukázali, že táto telu vlastná látka má pozitívny vplyv aj na naše mitochondrie, hladinu ATP a mentálny výkon.

Kreatín poznajú najmä návštevníci posilňovní. Jeho použitie je však oveľa širšie. Bojové športy, šprinty, kolektívne športy. Tam všade má kreatín svoje miesto. Ale nielen tam. Kreatín je úzko spätý so silou a kondíciou svalov. A každý človek potrebuje silu na každodenný plnohodnotný pohyb a radosť z neho. Vyššia sila a zdravé svalstvo znamenajú istotu v pohybe. Tá je pre mnohých, hlavne starších ľudí kľúčovo dôležitá aj zo zdravotného hľadiska. Nízka svalová sila napr. zvyšuje riziko pádov. Každodenná konzumácia kreatínu môže zvýšiť účinok tréningu na silu svalov ako u mladých športovcov, tak u dospelých osôb vo veku nad 55 rokov.

25833

No pain no gain. Kreatín pôsobí ako palivo pre svaly. Svaly sú plné mitochondrií, ktorým kreatín dodáva energiu. Táto energia pomáha k rýchlejšiemu rastu, kvalitnejšej regenerácii a vďaka tomu sa zvyšuje sila, výbušnosť aj objem. Kreatín preniká tiež do mozgu, kde rovnako ako vo svaloch stimuluje mitochondrie, zvyšuje ATP a zvyšuje tak kognitívny výkon.

Prednosti Creapure ® Creatine

  • Najkvalitnejší a najčistejší kreatín monohydrát na trhu.
  • Výroba v laboratóriách ocenených certifikátom GMP (Good Manufacturing Practice).
  • Zvyšuje fyzickú výkonnosť.
  • Pomáha budovať svalovú hmotu.
  • Podporuje zvýšenie sily a fyzického výkonu.
  • Pomáha obnoviť energiu vo svaloch.
  • Podporuje mitochondrie.
  • Pozitívne ovplyvňuje regeneráciu po športovom výkone.
  • Vhodné pre vegánov.

 

pro koho je kreatin vhodny infografika brainmarket sk

Dávkovanie

Rozjazdová fáza: rozmiešajte 1 dávku (5g = 1 odmerka) v 200 ml vody. Užívajte 4 dávky denne v pravidelných intervaloch po dobu 5 až 7 dní.

Udržiavacia fáza: rozmiešajte 1 dávku (5g = 1 odmerka) v 200 ml vody. Konzumujte 1 dávku denne.

25833-3

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.