Sójový proteín 90%/2700g

Kód: 1106
22,20 €
Posielame do 5 dní

Obsahuje zdravú geneticky nemodifikovanú sójovú bielkovinu s nízkym podielom tukov bez obsahu laktózy. Napomáha upravovať hladinu cholesterolu v krvi a tým znižuje riziko srdcových chorôb. Má vysokú koncentráciu esenciálnych aminokyselín BCAA a Glutamínu, ktoré v kombinácii s optimálnym tréningom podporujú rast svalovej hmoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsahuje zdravú geneticky nemodifikovanú sójovú bielkovinu s nízkym podielom tukov bez obsahu laktózy. Napomáha upravovať hladinu cholesterolu v krvi a tým znižuje riziko srdcových chorôb. Má vysokú koncentráciu esenciálnych aminokyselín BCAA a Glutamínu, ktoré v kombinácii s optimálnym tréningom podporujú rast svalovej hmoty. Sójový proteín 90% sa vyznačuje príjemnou chuťou a výbornou rozpustnosťou. Pri výrobnom procese sú fytoestrogény extrahované, čím sa stáva vhodným k dlhodobému užívaniu rovnako pre mužov a ženy. Dodáva sa v prírodnej chuti.

Sójový proteín hrá veľmi významnú úlohu aj pri chudnutí. Pri obmedzovaní stravy a rôznych diétach telo stráca najmä prísun životne dôležitých živín a človek stráca kilá najmä zo svalovej hmoty. Pri racionálnom chudnutí a zbavovaní sa nadmernej hmotnosti je dôležité spaľovať podkožný tuk pri súčasnom budovaní svalovej hmoty. Pri viacerých diétach, ktorých princípom je menej jesť, oslabujeme organizmus o prísun bielkovín – proteínov, ktoré sú však pri chudnutí nevyhnutné. Spaľovanie kalórií sa uskutočňuje práve vo svaloch, ktoré na svoju činnosť potrebujú práve proteín. Pokiaľ má organizmus proteínu nedostatok, začne uberať nielen na tukoch, ale dochádza aj k úbytky svalovej hmoty. Ak však telo príjme kalórie navyše, okamžite ich ukladá do tukových rezerv, aby tak zabezpečilo dostatok energie pre činnosť svalov.

Nutričné hodnoty v 100 g: 
Energetická hodnota: 1618 kJ( 381 kcal) 
Bielkoviny - 90-92 g
Sacharidy - 3 g
Tuky - 1 g

Obsah hlavných aminokyselín:
 Threonine            3.20% 
 Tyrosine               3.11% 
 Serine                  4.34% 
 Phenylalanine    4.46% 
 Glutamic acid     17.99% 
 Lysine                  5.30% 
 Glycine                 3.54%  
 l-histidine             2.24% 
 Alanine                 3.46% 
 l-arginine             6.90% 
 Cystine                 1.34% 
 Tryptophan          1.10% 
 Methionine          1.30% 
 Aspartic acid       9.64% 
 Isoleucine           3.97% 
 Valine                   3.68% 
 Leucine                7.24%  
 Argin&´n                  6.71%

Dávkovanie
20 - 40g denne podľa potreby, 25 g prášku rozmiešame v 2 dcl vody

Zloženie
sójový proteín izolát

Balenie
Vyrába sa v 900 g a 2700 g baleniach s uzatvárateľným zipom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.